• امروز : سه شنبه - ۲۶ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : 10 - محرم - 1446
  • برابر با : Tuesday - 16 July - 2024
کل پست ها: 71080اخبار امروز : 0
2

کشف ۱۳۵ کیلوگرم تریاک در استان گیلان

  • کد خبر : 98888
  • ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۹:۳۵
کشف ۱۳۵ کیلوگرم تریاک در استان گیلان
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر گیلان از کشف 135 کیلوگرم تریاک در استان خبر داد.

گیلان- محمدعلی اباذری با اعلام این خبر گفت: با تعامل و همکاری اطلاعاتی اداره کل اطلاعات و پلیس مبارزه با موادمخدر استان، یکی از افراد فعال در قاچاق و فروش موادمخدر در بخش سنگر شهرستان رشت شناسایی و با اقدام به موقع پلیس دستگیر و مقدار ۲۰ کیلوگرم تریاک نیز از وی کشف شد.

وی افزود: در ادامه تکمیل پرونده و با تخلیه اطلاعاتی متهم دستگیر شده، شبکه دیگری از عوامل قاچاق موادمخدر در شهرستان آستانه اشرفیه شناسایی شد و با تمهید مقدمات و انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، و همکاری دستگاه قضائی، ویلایی در محدوده این شهرستان مورد بازرسی قرار گرفته و ۱۱۵ کیلوگرم تریاک از این مکان کشف شد. در این رابطه نیز دو متهم دیگر نیز شناسایی و دستگیر گردیده و به مراجع قضائی معرفی شدند.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر گیلان ضمن ابراز خرسندی از همکاری نزدیک دستگاه های قضائی، اطلاعاتی و عملیاتی استان و اقدامات مؤثر در عرصه مقابله با ورود و عرضه موادمخدر در نقاط مختلف گیلان، گفت: موفقیت های بدست آمده حاصل تلاش های ایثارگرانه و شبانه روزی دستگاه های مقابله ای استان است و یقیناً با تداوم این روند ضربات سنگین تری به شبکه های قاچاق موادمخدر به ویژه در استان گیلان وارد خواهیم آورد.

لینک کوتاه : https://news.dchq.ir/3/?p=98888

برچسب ها