• امروز : شنبه - ۲۵ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : 5 - شوال - 1445
  • برابر با : Saturday - 13 April - 2024
کل پست ها: 70577اخبار امروز : 1
1

رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان عباس‌آباد منصوب شد

  • کد خبر : 96666
  • ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۲
رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان عباس‌آباد منصوب شد

دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر طی حکمی جواد اصلانی را به‌عنوان رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان عباس‌آباد منصوب کرد.

مازندران- یازدهمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان عباس‌آباد، به ریاست جواد اصلانی، فرماندار این شهرستان و با حضور علی شیرازی، دبیر شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان مازندران و کلیه اعضای شورای هماهنگی شهرستان، با محوریت پیگیری مصوبات و ارائه گزارش عملکرد دستگاه‌های عضو شورا در سطح شهرستان و رفع موانع موجود، ضرورت توجه جدی به برنامه‌ها و دستورالعمل‌های ستاد در محل فرمانداری شهرستان عباس‌آباد تشکیل شد.

علی شیرازی در این جلسه با تشریح دستاوردهای تحول‌آفرین دولت سیزدهم در بازه زمانی دوسال ونیم و عملکرد درخور توجه ستاد مبارزه با مواد مخدر و اهمیت ایجاد نشاط و امید آفرینی در جامعه، افزود: انتظار می‌رود بتوانیم با تلاش و اهتمام همه دستگاه‌ها، نهادها تشکل‌های مردمی و آحاد ملت، رهرو واقعی شهیدان انقلاب اسلامی و معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) باشیم.

وی با اشاره به عملکرد مناسب فرمانداری عباس‌آباد در تشکیل منظم جلسات ماهانه شورای هماهنگی شهرستان و توجه جدی به معضل مواد مخدر و روان‌گردان‌ها افزود: این بلای خانمان‌سوز به‌عنوان اولین آسیب اجتماعی در کشور است و مبارزه همه‌جانبه در مقابله با این افیون خانمان‌سوز را، یک جهاد بزرگ در راه پیشرفت ملت ایران تأکید کرد.

گفته می‌شود؛ به پیروی از فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) که تکریم و تعظیم به خانواده شهدا را از واجبات جامعه امروز یاد می‌نمایند به‌مانند اغلب سفرهای شهرستانی دبیر شورای هماهنگی استان در این مراسم نیز از همسر شهید والا تبار عین اله شفیعی متولد ۱۳۳۸ که در تاریخ ۲۶/۵/۱۳۶۵ طی درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر در مرز افغانستان با اصابت تیر مستقیم اشرار به درجه شهادت نائل آمد با اهدا لوح سپاس و هدیه تقدیر شد.

در پایان این مراسم حکم جواد اصلانی به‌عنوان رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان عباس‌آباد توسط دبیر شورا و به نمایندگی از دکتر اسکندر مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور به ایشان تقدیم شد.

لینک کوتاه : https://news.dchq.ir/3/?p=96666

برچسب ها