• امروز : شنبه - ۲۵ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : 5 - شوال - 1445
  • برابر با : Saturday - 13 April - 2024
کل پست ها: 70577اخبار امروز : 1
1

رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان رامسر منصوب شد

  • کد خبر : 96651
  • ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۸
رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان رامسر منصوب شد

دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر طی حکمی ابراهیم شیرود عشوریان را به عنوان رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان رامسر منصوب کرد.

مازندران- یازدهمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان رامسر، به ریاست ابراهیم شیرود عشوریان، فرماندار این شهرستان و با حضور علی شیرازی دبیر شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان مازندران و کلیه اعضای شورای هماهنگی شهرستان، با محوریت اجرای برنامه های اصلی ستاد اعم از طرح جمع آوری و ساماندهی معتادین متجاهر در سطح شهرستان و رفع موانع موجود، ضرورت نظارت بر مراکز درمانی و اقامتی مجاز در محل شهرداری رامسر تشکیل شد.

علی شیرازی در این جلسه با تشریح دستاوردهای تحول آفرین دولت سیزدهم در بازه زمانی دوسال ونیم و عملکرد درخور توجه ستاد مبارزه با مواد مخدر و اهمیت ایجاد نشاط و امید آفرینی در جامعه افزود: انتظار می رود بتوانیم با تلاش و اهتمام همه دستگاهها، نهادها تشکلهای مردمی و آحاد ملت، رهرو واقعی شهیدان انقلاب اسلامی و معمارکبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) باشیم.

وی با اشاره به عملکرد مناسب فرمانداری رامسر در تشکیل منظم جلسات ماهانه شورای هماهنگی شهرستان و توجه جدی به معضل مواد مخدر و روانگردانها افزود: این بلای خانمانسوز اولین آسیب اجتماعی در کشور است و طبق فرمان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به سران سه قوه؛ ایشان معضل اعتیاد را به عنوان اولین و جدی ترین آسیب اجتماعی کشور و مبارزه همه جانبه در مقابله با این افیون خانمان سوز را، یک جهاد بزرگ و یک حرکت بسیار عمیق در راه پیشرفت ملت ایران تاکید فرمودند.

در پایان این مراسم، حکم انتصاب آقای ابراهیم شیرود عشوریان به عنوان رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان رامسر توسط شیرازی و به نمایندگی از دکتر اسکندر مومنی دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور به ایشان تقدیم شد.

لینک کوتاه : https://news.dchq.ir/3/?p=96651

برچسب ها