• امروز : شنبه - ۲۵ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : 5 - شوال - 1445
  • برابر با : Saturday - 13 April - 2024
کل پست ها: 70577اخبار امروز : 1
2

کشف بیش از ۳٫۵ کیلوگرم شیشه در مازندران 

  • کد خبر : 96329
  • ۰۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۶
کشف بیش از ۳٫۵ کیلوگرم شیشه در مازندران 

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مازندران از کشف ۳٫۸ کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه و ۲ کیلوگرم هروئین در شهرستان عباس آباد خبر داد.

مازندران – علی شیرازی با اعلام این خبر گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سپاه کربلای استان مازندران مبنی بر فعالیت  سوداگران مرگ در سطح گسترده در منطقه غرب استان موضوع در دستور کار آن سازمان قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه پاسدران سپاه استان با همکاری و پشتیبانی اطلاعاتی و هم افزائی در بخش عملیاتی موفق به شناسایی متهم شدند، افزود: ماموران در عملیاتی ضربتی یک نفر را در حین انتقال مواد مخدر فوق با یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ از استان البرز به مازندران دستگیر و توقیف کردند.

دبیر شورا با اشاره به اینکه در بازرسی های به عمل آمده، ۳٫۸ کیلوگرم شیشه و ۲ کیلوگرم مواد مخدر هروئین جاسازی شده در داخل خودرو متهم کشف شد، تصریح کرد: این سوداگر مرگ پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

شیرازی با اشاره به تحمیل هزینه های گزاف و آثار زیان بار مواد مخدر و روانگردانها  بر  بنیان خانواده و جامعه به خصوص جوانان، عواقبی اعم از آسیب های جسمی، بهداشتی، روانی، فرهنگی و اقتصادی ، خاطرنشان کرد: مقابله با پدیده شوم مواد مخدر نیازمند همکاری همه دستگاههای اجرایی و مردم با سازمان های امنیتی و انتظامی است.

لینک کوتاه : https://news.dchq.ir/3/?p=96329

برچسب ها