• امروز : جمعه - ۲۵ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : 8 - ذو الحجة - 1445
  • برابر با : Friday - 14 June - 2024
کل پست ها: 70872اخبار امروز : 0
30

کشف ۶ تن مواد مخدر در مرزهاي دريايي جنوب شرق کشور

  • کد خبر : 93704
  • ۰۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۹
کشف ۶ تن مواد مخدر در مرزهاي دريايي جنوب شرق کشور
فرمانده مرزبانی فراجا از موفقیت مرزبانان غیور در کشف محموله 6 تنی مواد افیونی در مرزهای دریایی جنوب شرق کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبری پلیس، سردار “احمد علی گودرزی” در تشريح موفقيت مرزبانان استان سيستان و بلوچستان در کنترل مرزهاي آبي، گفت: مرزبانان پايگاه درياباني چابهار با اشراف و تسلط اطلاعاتي بر آب هاي سرزميني در درياي عمان، از فعاليت دو باند کلان قاچاق مواد مخدر براي جا به جايي محموله هاي سنگين مواد افيوني در محدوده آب هاي انحصاري کشور و ورود آن به کشور مطلع شدند.

وي افزود: مرزبانان بلافاصله با اقدامات عملياتي، طي دو عمليات قاچاقچيان را که سعي در عبور مواد افيوني از طريق مرزهاي آبي به داخل کشور داشتند را در دريا مشاهده و با تکنيک هاي رزمي و دريايي و درگيري مسلحانه آنها را در دريا زمينگير و ناکام گذاشتند.

سردار “گودرزی” با بيان اينکه در اين رابطه ۱۳ نفر دستگير و يك لنج و ۳ فروند قايق توقيف شده است، اظهار کرد: با هوشياري مرزبانان ۶ تن انواع مواد مخدر شامل ۵ تن ۴۹۷ کیلوگرم حشيش، ۲۶۴ کیلوگرم شيشه،۲۳۰كيلوگرم ترياك، ۹ کیلو گرم هروئین کشف شد.

فرمانده مرزبانی فراجا، مرزهای کشور را برای قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت ناامن دانست و گفت: مرزبانان با اشراف اطلاعاتی بر مرزهای کشور، با هرگونه قاچاق مواد افیونی در مرزها به صورت قاطع و سخت برخورد خواهند کرد.#

لینک کوتاه : https://news.dchq.ir/3/?p=93704