• امروز : چهارشنبه - ۱۶ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 14 - جماد أول - 1444
  • برابر با : Wednesday - 7 December - 2022
کل پست ها: 68129اخبار امروز : 0
41

ضرورت تعامل پلیس مبارزه بامواد مخدر با شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شرق استان تهران

  • کد خبر : 63181
  • 22 مرداد 1399 - 8:41
ضرورت تعامل پلیس مبارزه بامواد مخدر با شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شرق استان تهران

دبیر شورای هماهنگی مبارزه بامواد مخدر شرق استان تهران گفت: تعامل پلیس مبارزه بامواد مخدر با این شورا در امر مقابله با ورود و عرضه مواد مخدر در شهرستانهای شرق استان تهران لازم و ضروری است . به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شرق استان تهران؛ وحید کاشفی در دیدار با […]

دبیر شورای هماهنگی مبارزه بامواد مخدر شرق استان تهران گفت: تعامل پلیس مبارزه بامواد مخدر با این شورا در امر مقابله با ورود و عرضه مواد مخدر در شهرستانهای شرق استان تهران لازم و ضروری است .

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شرق استان تهران؛ وحید کاشفی در دیدار با رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شرق استان تهران و پرسنل آن یگان اظهارداشت: شرایط استان تهران و مرزهای شرقی، شمالی و جنوبی استان و همچنین جمعیت و شرایط فرهنگی شرق استان و مشکلات ایجاد شده دلیل محکمی بود تا دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور و استاندار تهران بر راه‌اندازی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شرق استان تاکید داشته باشند.

وی افزود: هماهنگی و نظارت بر عملکرد حوزه مقابله با ورود و عرضه مواد مخدر و دستگاه‌های مقابله‌ای این حوزه از جمله پلیس مبارزه با مواد مخدر شرق استان از وظایف این شورا می باشد و سطوح انتظار برنامه ها و اقدامات مقابله ای بایستی بیشتر از گذشته باشد.

دبیر شورا درپایان گفت: تمام ظرفیت شورا برای امور مقابله باعرضه مواد مخدر در اختیار پلیس مبارزه بامواد مخدرشرق استان تهران قرار خواهد داشت و انتظار داریم پلیس مبارزه با مواد مخدر تعامل بیشتری با این شورا در زمینه پیشبرد اهداف مشترک داشته باشد.

 

منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شرق استان تهران۹۹٫۰۵٫۲۲

لینک کوتاه : http://news.dchq.ir/3/?p=63181

برچسب ها