• امروز : سه شنبه - ۲۶ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : 10 - محرم - 1446
  • برابر با : Tuesday - 16 July - 2024
کل پست ها: 71080اخبار امروز : 0
1

یک هزار سفیر پیشگیری از اعتیاد در روستاهای گلستان فعالیت می‌کنند

  • کد خبر : 98884
  • ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۹:۳۱
یک هزار سفیر پیشگیری از اعتیاد در روستاهای گلستان فعالیت می‌کنند
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر گلستان گفت: در راستای حکمرانی مردمی، یک هزار سفیر پیشگیری از اعتیاد در یک هزار روستای گلستان فعالیت می‌کنند

گلستان- مهدی طالبی در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر گلستان در گرگان اظهارکرد: در راهبری برنامه‌ها، اهداف و سیاست‌های ابلاغی، از ظرفیت نخبگان و اساتید فن به عنوان یک سرمایه اجتماعی استفاده خواهدشد.

وی تصریح‌کرد: در دو سال گذشته، اقدامات و موفقیت‌های خوبی در راستای مشورت و استفاده از ظرفیت نخبگان در شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر در گلستان حاصل شده‌است.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر گلستان خاطرنشان‌کرد: یکی از محورهای هیئت اندیشه‌ورز این شورا، آسیب‌شناسی اقدامات انجام شده و برنامه‌ریزی اصولی در جهت رفع نواقص و تقویت ظرفیت‌هابرای برنامه‌های آتی شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر است.

طالبی ادامه داد: شیوه اقدام و اجرای طرح‌های ابلاغی، مانند طرح یاریگران زندگی در روستا، طرح شهید سلیمانی و اجرای طرح حکمرانی مردمی در قالب یک هزار سفیر پیشگیری از اعتیار در یک هزار روستای گلستان، جشنواره تولید محتوا در فضای مجازی، برنامه‌های پویشی در محلات و فضای مجازی، جلب مشارکت‌های مردمی و نشست‌های تبیینی از جمله برنامه‌های تبیینی و تدوین شده در هفته مبارزه با موادمخدر است

لینک کوتاه : https://news.dchq.ir/3/?p=98884

برچسب ها