• امروز : جمعه - ۲۵ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : 8 - ذو الحجة - 1445
  • برابر با : Friday - 14 June - 2024
کل پست ها: 70872اخبار امروز : 0
4
دکتر علی محمد پناه؛

ورزش در کاستن از آسیب های اجتماعی نقش بسزایی دارد

  • کد خبر : 98408
  • ۰۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۶
ورزش در کاستن از آسیب های اجتماعی نقش بسزایی دارد
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان کردستان گفت: هیئت های ورزشی در فرهنگ سازی و دعوت از جوانان و نوجوان به ورزش بیش از پیش تلاش کنند.

کردستان- جمعی از هیئت های ورزشی سطح استان با حضور در دفتر دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان با وی دیدار و در خصوص مسائل مختلف دوجانبه بخصوص کاستن از اعتیاد در جامعه بحث و رایزنی کردند.

دکتر علی محمد پناه با تاکید بر اهمیت ورزش در کاستن از انواع آسیب های اجتماعی بخصوص اعتیاد در جامعه خاطر نشان کرد: امروزه تاثیر ورزش در ارتقاء روحیه انسان ها و ایجاد نشاط و شادابی در جامعه ثابت شده است و یکی از راه های بسیار تاثیر گذار در جلوگیری از گرایش افراد به اعتیاد و آسیب های متعاقب آن گسترش ورزش در جامعه و با افزایش سرانه مکان های ورزشی و اطلاع رسانی و آگاه سازی به جوانان و نوجوانان در خصوص خطر های در کمین از ناحیه سوداگران مرگ می باشد که میبایست از طریق اداره کل ورزش و جوانان، هیئت های ورزشی و سایر مسئولین براورده شود.

وی اضافه کرد: هیئت های ورزشی با شناختی که از مردم شهر دارند و به واسطه شرایط کاری،  بهتر از هرکسی می توانند به ترویج ورزش در جامعه کمک کنند و اگر به واقع می خواهیم اعتیاد را ریشه کن کنیم نیاز به یاری یکایک ما در تمامی حوزه ها دارد و شورای هماهنگی نیز با تمام قدرت پای کار است و از هیچ گونه حمایتی در این حوزه دریغ نخواهد کرد.

هر یک از روسای کمیته ها به بیان چالش ها،دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پیرامون اقدامات دوجانبه و کاستن از آسیب های اجتماعی بخصوص اعتیاد در جامعه پرداخته و آمادگی خود را برای کمک به کاهش اعتیاد در جامعه اعلام کردند.

لینک کوتاه : https://news.dchq.ir/3/?p=98408

برچسب ها