• امروز : سه شنبه - ۲۶ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : 10 - محرم - 1446
  • برابر با : Tuesday - 16 July - 2024
کل پست ها: 71080اخبار امروز : 0
5

آیين اختتاميه سیزدهمین جشنواره دانش آموزي نوجوان سالم در يزد برگزار شد

  • کد خبر : 98185
  • ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۷
آیين اختتاميه سیزدهمین جشنواره دانش آموزي نوجوان سالم در يزد برگزار شد
مراسم اختتاميه سیزدهمین جشنواره دانش آموزي نوجوان سالم، با حضور جمعي از مديران و مسئولين دستگاههاي استاني و دانش آموزان مقاطع ابتدايي و متوسطه در محل سالن اجتماعات تالار فرهنگیان یزد برگزار شد.

یزد- معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان ضمن تقدير و تشكر از كليه مسئولين و دست اندركاران برگزاري اين جشنواره، مهم ترين مزيت برگزاري چنين برنامه هايي را شناسايي قابليت ها و استعدادهاي دانش آموزان و گسترش فرهنگ نهضت پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي در بين دانش آموزان عنوان كرد.

وي با بيان اينكه سیزدهمین جشنواره دانش آموزي نوجوان سالم با موضوعات ترويج شيوه هاي زندگي سالم و پيشگيري از رفتارهاي پرخطر و در سه محور پيشگيري از دخانيات،پيشگيري از سوء مصرف مواد و پيشگيري از خشونت برگزار شد، افزود: اين جشنواره در قالب هاي ايده پردازي، مقاله نويسي، عكس، روزنامه ديواري، فيلم كوتاه، نقاشي، انشاء، تئاتر، نرم افزارهاي چند رسانه اي براي دانش آموزان برگزار شده است.

لازم به ذكر است در این دوره جشنواره نوجوان سالم در استان يزد،  بیش از ۱۰۰۰ اثر در قالب هاي مختلف به دبيرخانه جشنواره رسيد كه در پايان پس از انتخاب ۱۳۰ اثر برتر، به نفرات اول تا سوم هريك از بخش هاي جشنواره با اهداي لوح سپاس قدردانی شد.

لینک کوتاه : https://news.dchq.ir/3/?p=98185

برچسب ها