• امروز : جمعه - ۴ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : 17 - ذو القعدة - 1445
  • برابر با : Friday - 24 May - 2024
کل پست ها: 70753اخبار امروز : 2
1
محمدعلی اباذری؛

دستگاه قضائی نقش اساسی و تعیین‌کننده‌ای در مبارزه با موادمخدر دارد

  • کد خبر : 97466
  • ۲۱ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۰
دستگاه قضائی نقش اساسی و تعیین‌کننده‌ای در مبارزه با موادمخدر دارد
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان گیلان گفت: دستگاه قضائی اساسی و تعیین‌کننده‌ای در عرصه مبارزه با موادمخدر به‌خصوص حوزه‌های مقابله با عرضه، حقوقی و قضائی و فرهنگی و پیشگیری دارد.

گیلان- محمدعلی اباذری در دیدار با حجت‌الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان گیلان از همکاری دستگاه قضائی استان در حوزه‌های مختلف مبارزه با موادمخدر و جدیت در برخورد با سوداگران مرگ تشکر کرد و افزود: حمایت‌های دستگاه قضائی استان از برنامه‌های مختلف شورای هماهنگی در حوزه‌های گوناگون مبارزه با موادمخدر در سال گذشته بسیار برجسته و چشمگیر بوده است.

وی با اشاره به نقش اساسی و تعیین‌کننده دستگاه قضائی در عرصه مبارزه با موادمخدر خصوصاً حوزه‌های مقابله با عرضه، حقوقی و قضائی و فرهنگی و پیشگیری، گفت: کسب موفقیت در اجرای برنامه‌ها در حوزه‌های مختلف بدون کمک و حمایت دادگستری غیرممکن است و یقین داریم در سال جدید نیز با وجود مسئولین دلسوز و خدمت گذار در دستگاه قضائی استان شاهد پیشرفت روزافزون امورات و برنامه‌های شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر خواهیم بود.

رئیس کل دادگستری استان نیز افزود: خوشبختانه با همکاری که به واسطه فعالیت‌های شورای هماهنگی و ظرفیت این مجموعه، مابین دستگاه‌های عضو شورا ایجاد شده، اقدامات و برنامه‌های مختلف در عرصه مبارزه با موادمخدر به‌طور قابل‌توجهی در حال رشد و پیشرفت می‌باشد و امید است با ایجاد توازن در عملکرد و اقدامات حوزه‌های مختلف مبارزه، میزان اثربخشی این اقدامات را دوچندان کنیم.

وی از تلاش‌ها و اقدامات شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر در سال گذشته ابراز رضایت کرد و افزود: امیدواریم با تداوم همکاری و هم‌افزایی دستگاه‌های عضو بتوانیم گام‌های اثربخشی در همه حوزه‌های امر مبارزه با موادمخدر در سطح استان برداریم.

لینک کوتاه : https://news.dchq.ir/3/?p=97466

برچسب ها