• امروز : شنبه - ۵ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : 18 - ذو القعدة - 1445
  • برابر با : Saturday - 25 May - 2024
کل پست ها: 70753اخبار امروز : 0
1
محمدعلی اباذری؛

کشفیات موادمخدر در استان گیلان افزایش داشته است

  • کد خبر : 97461
  • ۲۱ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۶
کشفیات موادمخدر در استان گیلان افزایش داشته است
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر گیلان گفت: این استان برخلاف اغلب استان‌های کشور شاهد افزایش کشفیات بوده که بیانگر زحمات و تلاش‌های جهادی کارکنان خدوم فراجا خصوصاً پلیس مبارزه با موادمخدر می‌باشد.

گیلان- محمدعلی اباذری به همراه کارشناسان دبیرخانه شورا در دیدار با سرهنگ احمدپور رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان از تلاش‌های شبانه‌روزی پلیس مبارزه با موادمخدر استان در برخورد با قاچاقچیان و خرده‌فروشان موادمخدر و همچنین اجرای طرح نوروزی جمع‌آوری معتادین متجاهر و تأمین امنیت اجتماعی تشکر کرد.

وی افزود: فعالیت‌ها و تلاش‌های ایثارگرانه پلیس مبارزه با موادمخدر در سال گذشته نیز همانند سنوات قبل بسیار چشمگیر بوده و استان گیلان برخلاف اغلب استان‌های کشور شاهد افزایش کشفیات بوده که بیانگر زحمات و تلاش‌های جهادی کارکنان خدوم فراجا خصوصاً پلیس مبارزه با موادمخدر می‌باشد.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان گیلان با اشاره به نقش بسیار مهم و اساسی آن یگان در حوزه‌های مختلف مبارزه با موادمخدر خصوصاً حوزه‌های مقابله با عرضه، حقوقی و قضائی، فرهنگی و پیشگیری گفت: کسب موفقیت در اجرای برنامه‌ها در حوزه‌های مختلف بدون حضور و نقش‌آفرینی عزیزان نیروی انتظامی غیرممکن بوده و یقین داریم در سال جدید نیز با وجود فرماندهی دلسوز و خدمت گذار فراجا در استان شاهد پیشرفت روزافزون امورات و برنامه‌های شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر خواهیم بود.

همچنین سرهنگ احمد پور رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان گفت: با همکاری که به واسطه فعالیت‌های شورای هماهنگی مابین دستگاه‌های عضو شورا ایجاد شده، اقدامات و برنامه‌های مختلف در عرصه مبارزه با موادمخدر به‌طور قابل توجهی در حال رشد و پیشرفت می‌باشد و امید است با ایجاد توازن در عملکرد و اقدامات حوزه‌های مختلف مبارزه، میزان اثربخشی این اقدامات را دوچندان کنیم.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: با تداوم همکاری و هم‌افزایی دستگاه‌های عضو بتوانیم اقدامات اثربخشی در همه حوزه‌ها، خصوصاً حوزه مقابله با ورود و عرضه موادمخدر به‌عنوان یکی از مهم‌ترین حوزه‌های امر مبارزه با موادمخدر انجام دهیم.

لینک کوتاه : https://news.dchq.ir/3/?p=97461

برچسب ها