• امروز : جمعه - ۴ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : 17 - ذو القعدة - 1445
  • برابر با : Friday - 24 May - 2024
کل پست ها: 70753اخبار امروز : 2
1
استاندار مازندران؛

اشتغال بهبودیافتگان از برنامه‌های جدی دولت در مازندران است

  • کد خبر : 97330
  • ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۵
اشتغال بهبودیافتگان از برنامه‌های جدی دولت در مازندران است
استاندار مازندران، با بیان این که اشتغال بهبود یافتگان از برنامه های جدی دولت در مازندران است، گفت: با راه اندازی کمپ های پیشرفته در این استان و کمک خانواده ها همه معتادان متجاهر در شهرهای مختلف مازندران جمع آوری و درمان خواهند شد. ‎

مازندران- سید محمود حسینی پور روز یکشنبه در اولین همایش بهبود یافتگان مرکز بازپروری در بابل، بیان داشت: همه تلاش ها بر این است تا مازندران در آینده نزدیک به استانی عاری از اعتیاد تبدیل شود.

وی اظهار داشت: در این دولت مازندران با راه اندازی کمپ های پیشرفته و فراهم کردن اشتغال بهبود یافتگان گام های موثری در کاهش آمار اعتیاد برداشته است.

حسینی پور با ذکر این نکته که اشتغال بهبود یافتگان از برنامه های جدی دولت در مازندران است، ادامه داد: اولویت اشتغال بهبود یافتگان با افرادی است که بیشترین همکاری را برای پاک شدن خود داشتند.

استاندار مازندران، ادامه داد: تحت هیچ شرایطی نباید بهبود یافتگان بعد از پاک شدن رها شوند، بلکه همه با همکاری و همدلی برای اشتغال و معیشت این افراد دغدغه داشته باشیم.

نماینده عالی دولت در مازندران با بیان این مطلب که نیروی انسانی بزرگترین سرمایه یک کشور محسوب می شود، بیان داشت: بهبود یافتگان اعتیاد تلخ کامی ها را به شیرینی تبدیل کردند و جامعه به این افراد نیاز دارد.

حسینی پور، افزود: جامعه با دیدن این معتادانی که به صورت کامل پاک شدند به آینده امید وار خواهد شد و این افراد با اراده قوی خود مسیر زندگی شان را تغییر دادند.

وی با بیان این نکته که مرکز ترک اعتیاد بابل از جمله مراکز موفق در کشور است، خاطرنشان کرد: پرسنل این مرکز با روحیه جهادی و معنویت بالا اقدام به خدمت رسانی به این قشر از جامعه می کنند.

این مقام مسوول، تصریح کرد: نقش خیرین بابلی در راه اندازی و فرایند بهبودی این بیماران بسیار برجسته است و این مسیر خیر خواهانه تداوم خواهد داشت.

لینک کوتاه : https://news.dchq.ir/3/?p=97330

برچسب ها