• امروز : شنبه - ۵ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : 18 - ذو القعدة - 1445
  • برابر با : Saturday - 25 May - 2024
کل پست ها: 70753اخبار امروز : 0
0
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گلستان؛

توسعه ظرفیت مرکز ماده ۱۶ گلستان، ۷۰ درصد پیشرفت داشته است

  • کد خبر : 97166
  • ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۲
توسعه ظرفیت مرکز ماده ۱۶ گلستان، ۷۰ درصد پیشرفت داشته است
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گلستان گفت: ظرفیت مرکز ماده 16، از ۱۰۰ نفر به هزار نفر رسیده و این پروژه توانسته ۷۰ درصد پیشرفت داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی ستاد مبارزه با موادمخدر و به نقل از خبرگزاری مهر؛ مهدی طالبی در جمع خبرنگاران استان اظهار کرد: اتفاقات خوبی در استان، در حوزه مبارزه با مواد مخدر در حال انجام است و یکی از کارهای مهم انجام شده، توسعه ظرفیت مرکز ماده ۱۶ است که محل نگهداری و درمان معتادان متجاهر می باشد.

وی افزود: در حال حاضر ظرفیت این مرکز از ۱۰۰ نفر به هزار نفر رسیده و این پروژه توانسته ۷۰ درصد پیشرفت داشته باشد.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گلستان یادآور شد: در ایام پایانی سال به منظور رفاه حال مردم و پاکسازی محیط اجتماعی تاکنون اقدامات خوبی با همکاری نیروهای انتظامی، بهزیستی و مراجع قضائی صورت گرفته است.

طالبی همچنین در خصوص بحث نظارت به پارک‌ها و بوستان‌ها گفت: طبق تصمیماتی که در کمیسیون مقابله و شورا گرفته شد، اکنون ۶ پارک در گرگان برای بحث تأمین امنیت و پاک سازی محیطی در اولویت قرار دارند.

وی با بیان اینکه با توجه به اینکه امروز اقدامات خوبی در حوزه مبارزه با مواد مخدر انجام شده است؛ گفت: برای تحقق مردمی سازی مبارزه با مواد مخدر باید به سمت گفتمان سازی حرکت کنیم.

طالبی یادآور شد: مواد مخدر آسیب جدی به فرد خانواده و اجتماعی وارد می‌کند و درمان برخی از آنها به سختی انجام می‌شود لذا می‌طلبد در این حوزه،روش مردمی سازی را در جامعه پیاده کنیم.

لینک کوتاه : https://news.dchq.ir/3/?p=97166

برچسب ها