• امروز : جمعه - ۴ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : 17 - ذو القعدة - 1445
  • برابر با : Friday - 24 May - 2024
کل پست ها: 70753اخبار امروز : 2
4
در سمنان برگزار می شود

برگزاری سومین کارزار رسانه ای “الان فرزندت کجاست؟”

  • کد خبر : 97076
  • ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۸
برگزاری سومین کارزار رسانه ای “الان فرزندت کجاست؟”
سومین کارزار رسانه ای پیشگیری از مصرف مواد اعتیاد آور با موضوع والد آگاه، فرزند ایمن و با پیام اختصاصی "آیا می دانی الان فرزندت کجاست؟ " از ۱۵ لغایت ۲۵ اسفند ماه بصورت هماهنگ در سطح استان برگزار می شود.

سمنان- دکتر منطقی مدیرکل بهزیستی و رئیس کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان  در جلسه این کمیته با تاکید بر اهداف عملیاتی این کارزار مبنی بر پیشگیری اولیه از مصرف مواد اعتیادآور گفت: اطلاع رسانی به گروه مخاطب والدین در خصوص توجه به فرزندان و ارتقاء سطح آگاهی خانواده در زمینه پیشگیری از اعتیاد در این پویش مورد توجه است.

وی؛ محور اصلی کارزار را توجه به فضاهای تعاملی فرزندان و افرادی که با آنها معاشرت دارند عنوان کرد و افزود: کارزار رسانه ای مذکور در استان بصورت هماهنگ از ۱۵ لغایت ۲۵ اسفند ماه و با استفاده از ظرفیت ابزارهای رسانه ای و مشارکت پذیری از موسسات و اعضاء تیم های اجتماع محور پیشگیری از اعتیاد، در جهت اطلاع رسانی، آموزش و آگاه سازی والدین اجرا می شود.

دکتر منطقی در پایان یکی از مهمترین ابزارهایی که می تواند در پیشگیری و مقابله با شیوع و سوءمصرف مواد مخدر مؤثر باشد، بکارگیری هوشمندانه و کارآمد رسانه های ارتباط جمعی است فلذا پخش نشان در صدا و سیما، انجام مصاحبه رادیویی و تلویزیونی، انتشار اخبار، توزیع بروشور، برپایی ایستگاه خیابانی، اطلاع رسانی از طریق فضای مجازی از اهم تعاملات اداره کل بهزیستی استان در راستای اجرای کارزار موضوع والد آگاه، فرزند ایمن می باشد.

لینک کوتاه : https://news.dchq.ir/3/?p=97076

برچسب ها