• امروز : شنبه - ۲۵ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : 5 - شوال - 1445
  • برابر با : Saturday - 13 April - 2024
کل پست ها: 70577اخبار امروز : 1
2

ضرورت استفاده از ظرفیت انجمن درمانگران اعتیاد در برنامه‌های درمان و حمایت‌های اجتماعی

  • کد خبر : 96835
  • ۰۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۹:۱۶
ضرورت استفاده از ظرفیت انجمن درمانگران اعتیاد در برنامه‌های درمان و حمایت‌های اجتماعی
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر بر ضرورت استفاده از ظرفیت انجمن درمانگران اعتیاد در برنامه‌های درمان و حمایت‌های اجتماعی تأکید کرد.

خراسان رضوی- علی زندی در جلسه با اعضای هیات مدیره انجمن درمانگران اعتیاد استان گفت: با همراهی دستگاه‌های متولی حوزه درمان و کاهش آسیب اعتیاد و انجمن درمانگران اعتیاد، موفقیت‌های بزرگی در اهداف و چشم‌اندازها به‌ویژه در برنامه‌های درمان و حمایت‌های اجتماعی ایجاد خواهد شد.

وی افزود: استفاده از شیوه‌های مناسب درمان و داروها باید در سبد درمان معتادان متجاهر قرار گیرد و خدمات کامل درمان و مشاوره در مراکز صورت پذیرد.

دبیر شورا بر لزوم تعامل و همکاری بیشتر انجمن درمانگران اعتیاد با شورای هماهنگی تأکید کرد و گفت: برای هماهنگی و همسویی بیشتر و افزایش کمی مراکز و ارتقاء کیفی شیوه‌های درمان و کاهش آسیب معتادان و توسعه صیانت و حمایت‌های اجتماعی از معتادان بهبودیافته در جلسه‌اینده کمیته درمان و حمایت‌های اجتماعی شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر از نماینده انجمن درمانگران اعتیاد دعوت خواهد شد.

گفتنی است؛ در این جلسه ضمن تشریح ظرفیت‌ها و خدمات درمانی انجمن درمانگران اعتیاد، مقرر شد در جلسه‌ای با حضور معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و رئیس کمیته درمان، در خصوص رفع مشکلات و موانع مطرح شده از سوی انجمن درمانگران اعتیاد استان برای ارائه خدمات کیفی درمان و کاهش آسیب اعتیاد و نظارت دقیق‌تر بر مراکز سرپایی درمان اعتیاد تصمیم‌گیری شود.

لینک کوتاه : https://news.dchq.ir/3/?p=96835

برچسب ها