• امروز : سه شنبه - ۱ فروردین - ۱۴۰۲
  • برابر با : 29 - شعبان - 1444
  • برابر با : Tuesday - 21 March - 2023
کل پست ها: 68759اخبار امروز : 3
0

استفاده از ظرفیت NGO در پیشگیری از اعتیاد

  • کد خبر : 85044
  • 11 بهمن 1401 - 9:57
استفاده از ظرفیت NGO در پیشگیری از اعتیاد
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: باید از ظرفیت NGO و CBOها در زمینه پیشگیری و اطلاع‌رسانی استفاده شده و زنجیره ارزش‌های دستگاه‌ها و مهندسی سندها به یکدیگر متصل باشد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛هشتاد و هفتمین جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر با حضور علی‌محمد قادری رئیس سازمان بهزیستی کشور، محمدهادی عسگری مدیرکل فرهنگی پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر و اعضای کمیته در محل سازمان صدا و سیما برگزار شد.

رئیس سازمان بهزیستی کشور و رئیس کمیته فرهنگی پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه جایگاه این جلسات، خروج از تکصدایی و رسیدن به هم‌صدایی است، گفت: لازم است برای آگاه‌سازی مدیران، مصوبات و اقدامات به عمل آمده در خصوص موضوع موادمخدر و جایگاه پیشگیری، منعکس و نتایج جلسات ممیزی شده و خروجی آن در کف میدان، رهگیری شود.

رئیس سازمان بهزیستی کشورتصریح کرد: باید از ظرفیت NGO و CBOها در زمینه پیشگیری و اطلاع‌رسانی استفاده شده و زنجیره ارزش‌های دستگاه‌ها و مهندسی سندها به یکدیگر متصل باشد.

در این جلسه مدیرکل مهندسی و مدیریت پیام سازمان صدا و سیما گزارش عملکرد سال جاری در زمینه پیشگیری از اعتیاد ارائه کرد و گفت: سیاست کاری صدا و سیما مبتنی بر اصول مطالبه‌گری، اطلاع‌رسانی و فرهنگسازی است.

در ادامه مدیرعامل شرکت گردشگری پارس گستران گزارشی از مجموعه ایران فان و پیشنهاداتی در خصوص شیوه همکاری با کمیته فرهنگی پیشگیری در جهت انتقال آموزش ها و مضامین خاص ارائه کرد.

لینک کوتاه : http://news.dchq.ir/3/?p=85044