• امروز : شنبه - ۱۶ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 13 - ربيع أول - 1444
  • برابر با : Saturday - 8 October - 2022
کل پست ها: 67784اخبار امروز : 0
3

ابعاد گوناگون مبارزه همه جانبه با موادمخدر تبیین گردد

  • کد خبر : 78503
  • 30 خرداد 1401 - 13:51
ابعاد گوناگون مبارزه همه جانبه با موادمخدر تبیین گردد
استاندار مازندران گفت: اجرای صحیح سیاست های نظام مقدس منوط به تببین و احصاء ابعاد گوناگون مبارزه با مواد مخدر و روانگردان ها است.

مازندران- سید محمود حسینی پور در جلسه شورای هماهنگی مبارزه بامواد مخدر استان که با حضور ناصر اصلانی معاون مقابله با عرضه وامور بین الملل، منصور تقوی مدیر کل بازرسی و هماهنگی امور استانهای ستاد مبارزه با موادمخدر کشور و دیگر اعضای شورا در سالن اجتماعات استانداری مازندران تشکیل شد، گفت: با همکاری، همدلی و همفکری سازمانهای ذی ربط، گزارش دقیق و جامع از آخرین وضعیت شیوع مواد مخدر در استان تهیه و تبیین شود تا بتوان بر این اساس تصمیمات موثر و سازنده ای در بخش های مختلف امور اعم از پیشگیری از شیوع مواد مخدر، مقابله با عرضه و ورود موادمخدر و درمان و حمایت های اجتماعی معتادین اتخاذ کرد.
وی با اشاره با نزدیکی هفته مبارزه باموادمخدر تاکید کرد: کلیه ادارات و سازمانهای مرتبط می بایست در گرامیداشت مراسم و اجرای هر چه بهتر برنامه های مدون ابلاغی از ستاد همکاری و تلاش کنند.
در ادامه ناصر اصلانی معاون مقابله با عرضه ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور ضمن تاکید بر لزوم اجرای دقیق برنامه های مدون به مناسبت گرامیداشت سالروز جهانی مبارزه باموادمخدر افزود: با تلاش همه جانبه سازمانها و نهادها، جلب مشارکت حداکثری جامعه و در راستای اجتماعی کردن امر مبارزه بامواد مخدر و نیز آموزش مستمر و منظم به جامعه هدف انتظار می رود با اجرای برنامه مفید و منظم شاهد کاهش نرخ شیوع اعتیاد به مواد مخدر و روانگردانها و همچنین آسیب های ناشی از آن در سطح استان باشیم.
وی تصریح کرد: لازمه تحقق اهداف و برنامه های کلان دولت، توجه جدی به تشکیل منظم جلسات و کمیته ها، تحلیل مدون آمار و اطلاعات و اتخاذ تصمیم مناسب برای برون رفت از مسایل پیشرو است.
در پایان این جلسه ضمن تمجید و اهدا لوح از پدر شهید پاشا از شهدای عرصه مبارزه باموادمخدر و جواد عابدینی جانباز و ایثارگر این عرصه، حکم سفیر پیشگیری از اعتیاد جهان پهلوان حسن یزدانی به وی تقدیم شد.
شایان ذکر است؛ در پایان جلسه حکم انتصاب علی شیرازی به عنوان دبیرشورای هماهنگی مبارزه باموادمخدر استان مازندران توسط استاندار به ایشان اعطا و از زحمات محمدحسین زاده در دوره سرپرستی تقدیر و تشکر شد.

لینک کوتاه : http://news.dchq.ir/3/?p=78503
  • ارسال توسط :
  • منبع : روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان مازندران
  • 95 بازدید
  • بدون دیدگاه