• امروز : چهارشنبه - ۴ خرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 24 - شوال - 1443
  • برابر با : Wednesday - 25 May - 2022
کل پست ها: 67023اخبار امروز : 0
9

معضل اعتیاد می‌تواند بنیان خانواده را به نابودی بکشاند

  • کد خبر : 74127
  • 15 آبان 1400 - 13:38
معضل اعتیاد می‌تواند بنیان خانواده را به نابودی بکشاند
نماينده مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعتیاد، یکی از آسیب‌های اجتماعی کشور است، گفت: این معضل، می‌تواند بنیان خانواده را به نابودی بکشاند.

کردستان- سید مهدی فرشادان در دیدار با سردار علی آزادی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر با قدردانی از تلاش‌ها و اقدامات شبانه‌روزي نیروهای انتظامی در ایجاد نظم و امنیت و حراست از مرزهای کشور اظهار داشت: خوشبختانه نیروی انتظامی در ایجاد امنیت و آسایش برای شهروندان کارنامه درخشانی به جای گذاشته است که این مهم قابل تقدیر است.
وی افزود: در سایه امنیت و آرامش موجود است که مردم به فعالیت‌های روزمره خود می‌پردازند و مردم قدردان زحمات و ایثار کارکنان نیروی انتظامی هستند.
نماینده مردم سنندج در مجلس با بیان اینکه زحمات شبانه‌روزی کارکنان پلیس بر کسی پوشیده نیست، تصریح کرد: همه شهروندان شاهد حضور کارکنان در طول شبانه روز در بین مردم هستند که این حضور آرامش و امنیت روانی برای آنها به همراه دارد.
فرشادان یکی از آسیب‌های اجتماعی موجود در کشور و به خصوص استان را معضل اعتیاد و سوء مصرف مواد مخدر دانست و افزود: متاسفانه ریشه بسیاری از جرائم و آسیب‌های اجتماعی از قبیل طلاق، فرزندان و زنان بد سرپرست و بی‌سرپرست، قتل، سرقت‌های خرد و… از اعتیاد سرچشمه می‌گیرد و این نشان می‌دهد که این معضل اجتماعی، تا چه اندازه می‌تواند خطرساز باشد و بنیان خانواده را به نابودی بکشاند؛ لذا انتظار ما از همه دستگاه‌ها و نهادهای متولی این است که نهایت همکاری را با شورای هماهنگی و پلیس که پرچمدار مبارزه با آن هستند، داشته باشند تا به فضل الهی شاهد کاهشی شدن روند درگیری جوانان و نوجوانان با این معضل باشیم.
وی امنیت را از نیازهایی اساسی زندگی بشری دانست و خاطرنشان کرد: در استان کردستان امنیت پایدار حاکم است و این، نتیجه تلاش و از خودگذشتگی نیروی انتظامی و دیگر نیروهایی امنیتی استان است.
فرشادان در پایان با بیان اینکه دشمنان نظام بارها قصد ایجاد بی نظمی و آشوب در این استان را داشته‌اند، افزود: در سایه هوشیاری نیروهایی مسلح استان این توطئه‌ها ناکام مانده و دشمنان به اهداف پلید خود نرسیده‌اند و هر بار ناامید شده‌اند.

لینک کوتاه : http://news.dchq.ir/3/?p=74127
  • ارسال توسط :
  • منبع : روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان کردستان
  • 89 بازدید
  • بدون دیدگاه