• امروز : جمعه - ۳۱ شهریور - ۱۴۰۲
  • برابر با : 8 - ربيع أول - 1445
  • برابر با : Friday - 22 September - 2023
کل پست ها: 69844اخبار امروز : 0
10

کشف ۲۵ تن مواد مخدر در تهران طی سال ۹۹؛ ۱۲میلیون شهروند به پلیس تهران زنگ زدند

  • کد خبر : 69150
  • 30 اسفند 1399 - 14:11
کشف ۲۵ تن مواد مخدر در تهران طی سال ۹۹؛ ۱۲میلیون شهروند به پلیس تهران زنگ زدند
فرمانده انتظامی پایتخت از برقراری تماس تلفنی بیش از ۱۲ میلیون شهروند تهرانی با پلیس ۱۱۰ در سال ۹۹ خبر داد.

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در رزمایش اقتدار نوروزی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اظهار داشت: در حالی دقایق پایانی سال را سپری می‌کنیم که در سال ۹۹، علاوه بر انجام ماموریتهای جاری، ماموریت سنگین و خطیر کمک به کادر درمانی را انجام دادیم.

فرمانده انتظامی پایتخت تصریح کرد:در همان روزهای نخست سال جاری، بحث فاصله‌گذاری اجتماعی و کنترل تردد در مبادی ورودی و خروجی تهران را انجام دادیم، با اجرای طرح رعد کاشف موفق شدیم هشت درصد کشفیات را در سال جاری افزایش دهیم و بالغ بر ۷۵ درصد جرائم را کشف کنیم.

وی عملکرد پلیس در حوزه مواد مخدر پرداخت و گفت: در حوزه مبارزه با موادمخدر با اجرای طرحهای مختلف، بالغ بر ۲۵ تن موادمخدر را کشف کردیم که بیش از ۲۰ درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است، با اجرای طرح ظفر و تثبیت اقدامات خود درباره پاکسازی مناطق آلود تهران از معتادان متجاهر، ده‌ها مرکز خرید و فروش موادمخدر را پلمب کردیم.

سردار رحیمی ادامه داد: در حوزه پلیس راهور، در دومین سال رتبه نخست کاهش تلفات سوانح رانندگی را بین شهرهای کشور کسب کردیم و در حوزه پلیس فتا بیش از ۸۶ جرائم را کشف کردیم.

فرمانده انتظامی پایتخت با بیان اینکه بیش از ۱۲ میلیون تماس با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ در سال جاری در تهران برقرار شده، گفت: در سال جاری بالغ بر ۴.۵ میلیون تماس مردمی با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰، عملیاتی شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد: از ابتدای اسفند طرح نوروزی را شروع کردیم، بالغ بر ۳۵۰ تا ۴۰۰ مرکز خرید را در تهران تحت پوشش قرار دادیم تا مردم بتواند به خریدهای نوروزی خود بپردازند.

وی تصریح کرد: چهارشنبه آخر سال در تهران، کمترین حادثه را نسبت به کل کشور داشتیم، در بیش از ۲۵۰ نقطه حضور سنگین داشتیم و پیش از رسیدن شب چهارشنبه آخر سال ده‌ها نفر از اراذل و اوباش را جمع‌آوری، احضار کرده و از آنها تعهد گرفتیم.

وی با بیان اینکه بیش از ۱۹۰ ایستگاه نوروزی را در تهران فعال کردیم، گفت: طرح نوروزی را با بهره‌گیری از ۲۲ هزار نیرو به اجرا می‌گذاریم و برنامه‌ریزی گسترده‌ای برای جلوگیری از سرقت منازل و مغازه‌ها در نظر گرفتیم.

لینک کوتاه : http://news.dchq.ir/3/?p=69150