• امروز : چهارشنبه - ۲۵ فروردین - ۱۴۰۰
  • برابر با : 3 - رمضان - 1442
  • برابر با : Wednesday - 14 April - 2021
کل پست ها: 65208اخبار امروز : 0
1

همایش ملی پیشگیری از اختلال مواد در بین دانشجویان در کرمانشاه آغاز شد

  • کد خبر : 68558
  • 13 اسفند 1399 - 10:42
همایش ملی پیشگیری از اختلال مواد در بین دانشجویان در کرمانشاه آغاز شد
همایش ملی پیشگیری از اختلال مواد در بین دانشجویان روز چهارشنبه در فضای مجازی به صورت وبینار توسط مرکز مشاور دانشگاه رازی آغاز شد.

دبیر علمی این همایش روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا هدف از برگزاری همایش را آگاه‌سازی دانشجویان و هم‌اندیشی متخصصان و صاحب نظران حوزه اعتیاد در راستای بررسی راهکاره‌های پیشگیری از اختلال مصرف مواد در محیط‌های دانشگاهی اعلام کرد.

دکتر «جهانگیر کرمی» با بیان اینکه این همایش در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) و سیویلیکا نمایه شده است، افزود: برای شرکت کنندگان گواهی شرکت صادر می‌شود.

وی از تمام پژوهشگران و دانشجویان و علاقمندان حوزه اعتیاد دعوت کرد که در این وبینار علمی که از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۷ روز چهارشنبه ۱۳ اسفند برگزار می‌شود از طریق لینک https://room.razi.ac.ir/ch/ncdap شرکت کنند.

دبیر علمی همایش ملی پیشگیری از اختلال مواد در بین دانشجویان در ادامه با بیان اینکه ۱۱۵ مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شده است، گفت: در مجموع ۸۰ مقاله پذیرفته و ۳۵ مقاله نیز رد شده و ۱۵ مقاله نیز برای ارائه در همایش پذیرفته شده است.

وی اظهار داشت: این همایش توسط دانشگاه رازی، معاونت دانشجویی دانشگاه و مرکز مشاوره دانشجویی این دانشگاه و همچنین حمایت گروه مطالعات خانواده ، دانشکده علوم اجتماعی ، حوزه ریاست ، معاونت پژوهش و فناوری، اداره روابط عمومی ، مدیریت طرح و برنامه نظارت راهبردی و باشگاه دانشجویان دانشگاه رازی برگزار می‌شود.

او سازمان‌ها و اداره‌های حامی همایش را نیز ستاد مبارزه با مواد مخدر، شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه، سیویلیکا پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC ) و با همکاری اعضای کانون دانشجویی همیاران سلامت دانشگاه رازی اعلام کرد.

لینک کوتاه : http://news.dchq.ir/3/?p=68558