• امروز : جمعه - ۲۵ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : 8 - ذو الحجة - 1445
  • برابر با : Friday - 14 June - 2024
کل پست ها: 70872اخبار امروز : 0
4
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر؛

شهادت در مسیر خدمت گواه روحیه مردمی آیت‌الله رئیسی است

  • کد خبر : 98394
  • ۰۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۰
شهادت در مسیر خدمت گواه روحیه مردمی آیت‌الله رئیسی است
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: شهادت آیت الله رئیسی در مسیر خدمت گواه روحیه مردمی این شهید عالیقدر است و او به تمام معنا تواضع به مردم و تلاش برای رفع مشکلات مردم را در اولویت کاری خود قرار داد و به راستی مردم را ولی نعمت خود می‌دانست.

به گزارش روابط عمومی ستاد مبارزه با موادمخدر به نقل از خبرگزاری ایرنا؛ دکتر اسکندر مومنی درباره ویژگی‌های شخصیتی شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی گفت: از بارزترین ویژگی‌های را تلاش بی وقفه و خستگی ناپذیر ایشان بود که توقف ناپذیر بودند.

وی ادامه داد: آیت الله رئیسی حتی یک روز تعطیل و لحظه‌ای آرام و قرار نداشت و در این سال‌ها در مسیر خدمت یک روز را هم به زندگی شخصی اختصاص نداد.

«مردم باوری» در کنار «مردم داری»

مومنی همچنین «مردم باوری» را در کنار «مردم داری» از خصایص ممتاز شهید آیت الله رئیسی عنوان کرد و گفت: رئیس جمهور با تمام وجود باور داشت که در هر زمینه‌ای مردم پای کار باشند، مشکلات حل خواهد شد زیرا مردم بهترین فرصت برای حل مسائل هستند.

وی اضافه کرد: آیت الله رئیسی حتی در حوزه مبارزه با مواد مخدر نیز تاکید داشت مردم را وارد میدان کنیم و مشارکت و همراهی گروه‌های مردمی و سازمان های مردم نهاد را راهگشای اصلی مقابله با آسیب اعتیاد می‌دانست.

آیت الله رئیسی به هیچ وجه قانع به پیشرفت‌ها نبود

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد: آیت الله رئیسی به هیچ وجه قانع به پیشرفت‌ها نبود و همواره خواستار خدمات و اقدامات بیشتر برای مردم بود و تاکید داشت که برای خدمت به مردم به هیچ اندازه‌ای قانع نشویم.

مومنی ادامه داد: رئیس جمهور هرگز در موفقیت‌ها متوقف نشد و تاکید داشت باید به جلو حرکت کنیم و نباید رکود در کار باشد. پس از هر اقدام و دستاورد ضمن تشکر از کارگزاران و مردم تاکید داشت که باید به جلو حرکت کنیم.

وی ارتباط بی‌وقفه رئیس جمهور با کارگزاران دولت را یک ویژگی کم نظیر در آیت الله رئیسی دانست و افزود: نظارت مستقیم و ارتباط مستمر تاکید صریح او بود و هیچوقت خود را به زمان محدود نمی‌کرد.

مومنی روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت نیز با صدور پیامی شهادت رئیس جمهور مردمی آیت‌الله رئیسی و هیات همراه را تبریک و تسلیت گفت.

در بخشی از پیام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر آمده است: آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی این سلاله پاک خاندان عصمت و طهارت، سیدی از تبار حسینی، زنده‌تر از همیشه، روزی‌خوار درگاه الهی و همنشین سرافرازان تاریخ است. خادم بارگاه رضوی در شب ولادت مولایش، مزد زحمات خالصانه‌اش را دریافت کرد؛ رئیس جمهور فقید جمهوری اسلامی ایران که هیچگاه به ریاست غره نشد و مفتخر به سربازی ولایت و خدمتگزاری ملت بود.

این پیام می‌افزاید: امروز داغدار هجران جمعی از فرزندان پاک این دیار هستیم؛ نام آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی، آیت‌الله سید محمدعلی آل‌هاشم، آقایان حسین امیر عبداللهیان، مالک رحمتی و سایر همراهانشان تا همیشه به نیکی و بزرگی بر جریده تاریخ ثبت خواهد بود که در بزم خدمت و کار بی‌منت برای مردم و در جهت سربلندی ایران عزیزمان به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

در این پیام تصریح شده است: شهادت خادم جمهور و سیدمظلومان و محرومان حضرت آیت‌الله ابراهیم رئیسی و سایر همراهان ایشان را به پیشگاه امام زمان(عج)، رهبر معظم انقلاب، خدمتگزاران نظام اسلامی، ملت شریف ایران و خانواده آن عزیزان سفر کرده، تبریک و تسلیت عرض می‌کنم.

لینک کوتاه : https://news.dchq.ir/3/?p=98394

برچسب ها