• امروز : جمعه - ۴ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : 17 - ذو القعدة - 1445
  • برابر با : Friday - 24 May - 2024
کل پست ها: 70753اخبار امروز : 2
3
در حاشیه نشست کمیسیون مواد مخدر سازمان ملل متحد صورت گرفت:

دیدار سردار کاکاوند با رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر عراق

  • کد خبر : 97183
  • ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۳
دیدار سردار کاکاوند با رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر عراق
سردار سرتیپ ایرج کاکاوند رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا که به‌منظور شرکت در شصت و هفتمین نشست کمیسیون مواد مخدر سازمان ملل متحد به وین سفر کرده است، در حاشیه نشست مذکور در مقر سازمان ملل متحد با سرلشگر زرکانی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر عراق دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد مبارزه با موادمخدر؛ سردار ایرج کاکاوند رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا در این نشست با تشریح اقدامات و فعالیت‌های پلیس مبارزه با مواد مخدر در مقابله با قاچاق مواد مخدر، اظهار داشت: سطح همکاری‌های دو کشور، به‌خصوص در زمینه مبارزه با قاچاق مواد مخدر رضایت‌بخش است و باید آن را از طریق تبادل اطلاعات عملیاتی و انتقال تجارب موفق ارتقا دهیم.

وی در بخش دیگری از این دیدار بر برنامه‌ریزی مشترک و تعامل هر چه بیشتر تاکید و از طرف مقابل برای سفر به تهران به‌منظور بازدید از اقدامات کشورمان در زمینه مبارزه با مواد مخدر دعوت کرد.

سرلشگر زرکانی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر عراق نیز با اشاره به روابط حسنه دو کشور در تمامی ابعاد، از همکاری‌های رو به گسترش پلیس مبارزه با مواد مخدر دو کشور اظهار خرسندی کرد و ضمن دعوت از طرف ایرانی برای شرکت در نشست منطقه‌ای در عراق در آینده نزدیک، دستاوردهای همکاری‌های دوجانبه طی چند سال اخیرا را موفق عنوان کرد.

شایان ذکر است در این نشست راه‌های مقابله با تجارت غیرقانونی و قاچاق مواد مخدر به‌خصوص در مرزهای مشترک و نیز راه‌های ارتقاء تبادل اطلاعات عملیاتی به موقع میان پلیس‌های مواد مخدر دو کشور، مورد بررسی قرار گرفت.

لینک کوتاه : https://news.dchq.ir/3/?p=97183

برچسب ها