• امروز : جمعه - ۴ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : 17 - ذو القعدة - 1445
  • برابر با : Friday - 24 May - 2024
کل پست ها: 70753اخبار امروز : 2
1
دکتر کاظمی:

شهدای مبارزه با مواد مخدر در سخت‌ترین شرایط از امنیت و سلامت جامعه مراقبت کردند

  • کد خبر : 97055
  • ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۰
شهدای مبارزه با مواد مخدر در سخت‌ترین شرایط از امنیت و سلامت جامعه مراقبت کردند
قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: شهدای مبارزه با مواد مخدر در سخت‌ترین شرایط از امنیت و سلامت جامعه مراقبت کردند و در این راه جان خود را تقدیم کردند و این صحنه‌ای دیگر از دفاع مقدس است.

به گزارش روابط عمومی ستاد مبارزه با موادمخدر؛ دکتر علیرضا کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی دفاع‌پرس، با بیان اینکه توسعه فرهنگ دفاع مقدس امروز نیازمند گفتمان، ساختار و عمل است و باید در این حوزه‌ برنامه‌ داشته باشیم، اظهار داشت: ترویج فرهنگ دفاع مقدس امروز باید یک راهبرد باشد و در این راستا بسته‌های مختلف تدوین و اجرا شود.

کاظمی افزود: اردوهای راهیان نور، ساخت و تجهیز موزه‌های دفاع مقدس و یادمان‌های شهدا در سراسر کشور، در راستای ترویج فرهنگ دفاع مقدس، به پیش‌روندگی این راهبرد کمک شایانی کرده است.

قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه حدود سه هزار و ۸۰۰ شهید در راه مبارزه با مواد مخدر تقدیم نظام شده است، گفت: شهدای مبارزه با مواد مخدر در سخت‌ترین شرایط از امنیت و سلامت جامعه مراقبت کردند و در این راه جان خود را تقدیم کردند و این صحنه‌ای دیگر از دفاع مقدس است.

لینک کوتاه : https://news.dchq.ir/3/?p=97055

برچسب ها