• امروز : شنبه - ۲۵ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : 5 - شوال - 1445
  • برابر با : Saturday - 13 April - 2024
کل پست ها: 70577اخبار امروز : 1
5

پیام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر به مناسب یوم الله ۱۱ اسفند و مشارکت حداکثری مردم

  • کد خبر : 96927
  • ۰۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۸
پیام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر به مناسب یوم الله ۱۱ اسفند و مشارکت حداکثری مردم
دکتر اسکندر مومنی در پیامی، آحاد مردم را به مشارکت در انتخابات روز جمعه ۱۱ اسفندماه ۱۴۰۲ دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر؛ متن پیام دکتر اسکندر مومنی بدین شرح است؛

انتخابات به عنوان عرصه تجلی قدرت و وحدت ملی، قوی‌ترین رسانه برای اعلام حضور و پویایی و شکوفایی یک ملت است. بی‌دلیل نیست که کینه‌ورزان و بدخواهان این مردم بیش از هر زمان دیگری از برگزاری باشکوه انتخابات و حضور چشمگیر مردم پای صندوق‌های رأی، هراس دارند.

چشم جهانیان به انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری دوخته شده است. همان‌طور که رهبر معظم انقلاب نیز فرموده‌اند «راه غلبه بر مشکلات، تکیه بر جمهوریت و اسلامیت است»؛ صندوق آراء، سکویی برای اعتلای جمهوریت و پویایی ملی و راهی برای تثبیت اسلامیت، استقلال و آزادی است؛ صندوقی که امانت‌دار نظرات و سلایق گوناگون مردم و واسطه‌ای است که میان تحولات اجتماعی و سیاسی و مردم پیوند می‌زند.

۱۱ اسفند یک آزمون ملی و تاریخی دیگر در ابعاد ملی و بین‌المللی است. پیرو تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی، همکارانم در ستاد مبارزه با مواد مخدر همراه با خانواده‌هایشان دوشادوش دیگر اقشار مختلف مردم شریف ایران اسلامی، بر اساس حق و تکلیف‌شان پای صندوق‌های رأی حاضر خواهند شد و با توکل بر خداوند متعال، ضمن تعیین سرنوشت خود، پاسخ کوبنده‌ای به دشمنان خواهند داد.

لینک کوتاه : https://news.dchq.ir/3/?p=96927

برچسب ها