• امروز : شنبه - ۲۵ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : 5 - شوال - 1445
  • برابر با : Saturday - 13 April - 2024
کل پست ها: 70577اخبار امروز : 1
7

سازمان های مردم نهاد رابط میان دولت و مردم هستند

  • کد خبر : 94023
  • ۱۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۷
سازمان های مردم نهاد رابط میان دولت و مردم هستند
معاون سیاسی، امنیتی استانداری کردستان گفت: نگاه دولت به سازمان های مردم نهاد به عنوان رابط میان دولت و مردم است و اعتقاد دارد که نقش سمن ها در پیشبرد اهداف بسیار چشم گیر می باشد.

کردستان- کارگاه منطقه ای سمن های سطح دو و سه شمالغرب کشور با حضور استان های آذربایجان غربی، شرقی، اردبیل، زنجان، گیلان و کردستان به میزبانی استان کردستان در باشگاه فرهنگیان سنندج و با حضور مهدی رمضانی معاون سیاسی، امنیتی استانداری کردستان، حاجیلو کارشناس اداره توسعه مشارکت های مردمی و توسعه سازمان های مردم نهاد ستاد مبارزه با مواد مخدر، دکتر محمد سلیم کریمی کارشناس شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر و کارشناسان هلال احمر استان، توسط موسسه تلاشگران سلامت و با حمایت شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با موضوع تیم سازی، شبکه سازی، برنامه ریزی استراثژیک و اصول مذاکره و… برگزار شد.
مهدی رمضانی معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان اظهار کرد: اقدامات بسیار خوبی در سطح استان و کشور در حوزه های کاهش آسیب و اقدامات فرهنگی بخصوص در مناطق حاشیه انجام شده است که ستودنی است.
وی افزود: نگاه دولت به سازمان های مردم نهاد به عنوان رابط میان دولت و مردم است و اعتقاد دارد که نقش سمن ها در پیشبرد اهداف بسیار چشم گیر است.
معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان ادامه داد: کردستان این پتانسیل را دارد که به استان پایلوت در برگزاری کارگاه های اینچنینی در کشور به ثبت برسد.
وی به ظرفیت علمی بالای استان کردستان و سایر استان ها بخصوص قشر جوان و نوجوان و علاقمند به مسائل اجتماعی اشاره کرد و افزود: ما حاضریم کار علمی و آموزشی را در استان کردستان استارت بزنیم و یک آسیب اجتماعی را نشانه گذاری کنیم و بر روی آن کارهای عملی و علمی انجام دهیم. سمن ها نیز در اجرای آن نقش پر رنگی خواهند داشت و مسئولین نیز موظف به حمایت از آن هستند.
رمضانی خاطر نشان کرد: امیدواریم که این کارگاه منشاء خیر و برکت برای مردم باشد و انتظار داریم گزارش نهایی آن به این معاونت ارسال شود و خلاء های احتمالی آن با کار کارشناسی رفع شود و همچنین بازخورد آن را نیز مشاهده کنیم.
وی تاکید کرد: باید از تجربه استان های موفق بخصوص در حوزه پرداختن به مسائل و اسیب زدایی از مناطق حاشیه استفاده کرد تا استان کردستان از این حیث سرآمد در کشور باشد.

لینک کوتاه : https://news.dchq.ir/3/?p=94023
  • ارسال توسط :
  • منبع : شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کردستان
  • 181 بازدید
  • بدون دیدگاه