• امروز : جمعه - ۲۵ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : 8 - ذو الحجة - 1445
  • برابر با : Friday - 14 June - 2024
کل پست ها: 70872اخبار امروز : 0
17
به‌مناسبت گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس صورت گرفت؛

خبرگزاری دفاع مقدس رسانه‌ای قوی و پر نفوذ در عرصه فرهنگی کشور است

  • کد خبر : 92881
  • ۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۰
خبرگزاری دفاع مقدس رسانه‌ای قوی و پر نفوذ در عرصه فرهنگی کشور است
قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر، صبح امروز (چهارشنبه) همزمان با ششمین روز از هفته دفاع مقدس از «خبرگزاری دفاع مقدس» بازدید کرد و گفت: این خبرگزاری، رسانه‌ای قوی و پر نفوذ در عرصه فرهنگی کشور است.

به گزارش روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر: دکتر علیرضا کاظمی در حاشیه این بازدید در جریان روند فعالیت و انتشار اخبار این رسانه قرار گرفت و ضمن تمجید از خبرنگاران و دست‌اندرکاران این خبرگزاری، در دیدار با سردار سید مجید هاشمی دانا مدیرعامل خبرگزاری دفاع مقدس با بیان اینکه توسعه فرهنگ دفاع مقدس امروز نیازمند گفتمان، ساختار و عمل است و باید در این حوزه‌ برنامه‌ داشته باشیم، گفت: ترویج فرهنگ دفاع مقدس امروز باید یک راهبرد باشد و در این راستا بسته‌های مختلف تدوین و اجرا شود.

وی، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس را کانون این راهبرد دانست و افزود: تاسیس خبرگزاری دفاع مقدس، اردوهای راهیان نور، ساخت و تجهیز موزه‌های دفاع مقدس و یادمان‌های شهدا در سراسر کشور، در راستای ترویج فرهنگ دفاع مقدس، به پیش‌روندگی این راهبرد کمک شایانی کرده است.

قائم مقام دبیرکل ستاد در ادامه با بیان اینکه حدود سه هزار و ۸۰۰ شهید در راه مبارزه با مواد مخدر تقدیم نظام شده است، گفت: شهدای مبارزه با مواد مخدر در سخت‌ترین شرایط از امنیت و سلامت جامعه مراقبت می‌کنند و در این راه جان خود را تقدیم می‌کنند و این صحنه‌ای دیگر از دفاع مقدس است.

کاظمی اظهار داشت: امروز آسیب‌های اجتماعی و به خصوص اعتیاد ابزاری است در دست دشمن و این موضوع از دغدغه‌های جدی رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

وی در پایان به اهمیت کاربرد و کارکرد رسانه‌ها در جنگ ترکیبی و شناختی امروز اشاره کرد و گفت: خبرگزاری دفاع مقدس رسانه‌ای بسیار قوی، پر نفوذ و فعال در بین رسانه‌های کشور است که نقش موثری در حفظ دست‌آوردها و اشاعه فرهنگ دفاع مقدس در جامعه داشته است.

لینک کوتاه : https://news.dchq.ir/3/?p=92881