• امروز : سه شنبه - ۲۶ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : 10 - محرم - 1446
  • برابر با : Tuesday - 16 July - 2024
کل پست ها: 71080اخبار امروز : 0
15
سردار گودرزی خبر داد

حمل ۷۰۱ کیلو ماده مخدر شیشه با خودروی ترانزیت

  • کد خبر : 92687
  • ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۸
حمل ۷۰۱ کیلو ماده مخدر شیشه با خودروی ترانزیت
فرمانده مرزبانی فراجا از توقیف یک دستگاه خودروی ترانزیت حامل ۷۰۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه در پل مرزی ابریشم شهرستان زابل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار احمد علی گودرزی فرمانده مرزبانی فراجا گفت: مرزبانان با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی در راستای اجرای طرح تشدید کنترل مرزهای جنوب شرق کشور، طی یک عملیات هوشمندانه توانستند در حین کنترل خودروهای عبوری در پست کنترل پل مرزی ابریشم، مقادیری مواد مخدر از نوع شیشه که در درون کانتینر خودروی ترانزیت به صورت ماهرانه‌ای جاسازی شده بود را کشف کنند.

وی افزود: مرزبانان در بازرسی از خودروی ترانزیتی که قصد داشت از طریق پل مرزی ابریشم وارد کشور شود، توانستند ۷۰۱ کیلوگرم مواد مخدر شیشه را کشف و در این رابطه یک دستگاه کامیون ترانزیت نیز توقیف کنند.

سردار گودرزی با بیان اینکه متهم به محض مشاهده مرزبانان با رها کردن خودرو از محل متواری شد، بیان داشت: دستگیری این متهم در دستور کار اطلاعاتی مرزبانان قرار گرفت.

فرمانده مرزبانی انتظامی کشور در پایان خاطرنشان کرد: مرزبانان با هدف صیانت از سلامت و شادابی مردم جامعه با ایمانی راسخ و با بهره‌گیری از تجهیزات فنی و گشت‌های منظم خودرویی و پیاده با هرگونه تحرک متجاوزان و قاچاقچیان مواد مخدر قاطعانه برخورد می‌کنند.

لینک کوتاه : https://news.dchq.ir/3/?p=92687

برچسب ها