• امروز : جمعه - ۲۵ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : 8 - ذو الحجة - 1445
  • برابر با : Friday - 14 June - 2024
کل پست ها: 70872اخبار امروز : 0
8

بهره‌برداری از خانه خلاق و نوآوری دانشجویان در دانشگاه تهران

  • کد خبر : 91894
  • ۰۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۴
بهره‌برداری از خانه خلاق و نوآوری دانشجویان در دانشگاه تهران
مسئول تاسیس و راهبری خانه خلاق و نوآوری دانشجویان گفت: این مجموعه دانشجویی در راستای تقویت مسئولیت‌پذیری اجتماعی، نوآوری اجتماعی، کارآفرینی اجتماعی و کاهش آسیب‌های اجتماعی تاسیس شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، خانه خلاق و نوآوری دانشجویان در محدوده شهر دانش دانشگاه تهران، همزمان با هفته تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی و در آستانه هفته دولت با حضور محمدمهدی ذوالفقار زاده مدیر کل دفتر سیاستگذاری و برنامه‌ریزی امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، محمدهادی عسگری مدیرکل فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر، محمدرضا اخضریان کاشانی مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، حمزه منصوری معاون فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران، مدیران ستادی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و مسئولان سازمان‌های ذی‌ربط به بهره‌برداری رسید.
قوشچیان مسئول تاسیس و راهبری خانه خلاق و نوآوری دانشجویان گفت: هدف از تاسیس این مجموعه دانشجویی، فراهم کردن بستر‌های خلاقانه و نوآورانه در راستای تقویت مسئولیت‌پذیری اجتماعی، نوآوری اجتماعی، کارآفرینی اجتماعی و کاهش آسیب‌های اجتماعی است.
وی افزود: با حمایت مسئولان و مشارکت دانشجویان گام‌های عملیاتی بزرگی در جهت تحقق اهداف مذکور می‌توان برداشت.
یادآور می‌شود؛ در پایان این رویداد، سایت خانه خلاق و نوآوری دانشجویان رونمایی شد و فراخوان رویداد آموزشی-توانمندسازی خانه خلاق و نوآوری به طور رسمی آغاز شد.

لینک کوتاه : https://news.dchq.ir/3/?p=91894