• امروز : شنبه - ۱ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : 12 - شوال - 1445
  • برابر با : Saturday - 20 April - 2024
کل پست ها: 70590اخبار امروز : 0
7

کشف ۴۳۰ کیلوگرم موادمخدر در خوزستان

  • کد خبر : 86521
  • ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۱
کشف ۴۳۰ کیلوگرم موادمخدر در خوزستان
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خوزستان از کشف 430 کیلوگرم موادمخدر در استان خبر داد.

خوزستان- سرهنگ داراب نیا درباره جزئیات این خبر بیان داشت: در یک یاز عملیات ها، مامورین این پلیس در حین کنترل محورهای مواصلاتی (قلعه کعبی) به یک دستگاه خودرو مشکوک و و پس از دستور ایست، خودرو متوقف شد اما در حین بازرسی، خودرو متواری و پس از تعقیب و گریز منجر به توقیف خودرو و کشف مقدار ۱۱۸ کیلوگرم تریاک شد.
وی افزود: خودروهای مکشوفه به همراه متهمین به یگان دلالت و در این خصوص پرونده مقدماتی تشکیل و تحت رسیدگی قرار گرفت.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همچنین از کشف یک دستگاه خودرو و دستگیری یک نفر متهم خبر داد و بیان داشت: مامورین این یگان در حین کنترل خودروهای محور دیلم به هندیجان در ایستگاه امام زاده عبدالله هندیجان یک دستگاه خودرو و ۱۰۴ کیلو گرم تریاک کشف شد.
داراب نیا افزود: مواد مخدر به طرز ماهرانه ای در لوازم خانگی جاسازی شده بود و خودرو مکشوفه به همراه متهم به یگان دلالت و در این خصوص پرونده مقدماتی تشکیل و تحت رسیدگی قرار گرفت.
وی همچنین از کشف یک دستگاه خودرو و دستگیری یک نفر متهم در عملیاتی دیگر خبر داد و گفت: مامورین این یگان در حین کنترل خودروهای محور دیلم به هندیجان در ایستگاه امام زاده عبدالله هندیجان یک دستگاه خودرو و ۶۴۰/۱۸ کیلو گرم تریاک کشف شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خوزستان از کشف یک دستگاه تریلر و دستگیری یک نفر متهم و کشف ۱۵۰ کیلوگرم تریاک در شهرستان بهبهان خبر داد و بیان داشت: مامورین ایستگاه بازرسی خی آباد در حین کنترل مواصلاتی ورودی یک دستگاه خودرو تریلر کشف و یک نفر دستگیر گردید.
داراب نیا افزود: خودرومکشوفه به همراه متهم به یگان دلالت و در این خصوص پرونده مقدماتی تشکیل و تحت رسیدگی قرار گرفت.
وی از کشف دو دستگاه خودرو و دستگیری سه متهم در عملیاتی دیگر خبر داد و بیان داشت: در پی وصول خبر مبنی بر انتقال مقدار قابل توجهی مواد مخدر مراتب در دستور کار مامورین این پلیس قرار گرفت، ضمن هماهنگی های قضایی به محور امیدیه به اهواز اعزام، پس از یکسری اقدامات اطلاعاتی و با همکاری مامورین پلیس امیدیه دو دستگاه خودرو و ۶۵۰/۳۹ کیلوگرم تریاک کشف شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت: خودروها مکشوفه به همراه متهمین به یگان دلالت و در این خصوص پرونده مقدماتی تشکیل و تحت رسیدگی قرار گرفت.

لینک کوتاه : https://news.dchq.ir/3/?p=86521
  • ارسال توسط :
  • منبع : روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خوزستان
  • 335 بازدید
  • بدون دیدگاه