• امروز : شنبه - ۱ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : 12 - شوال - 1445
  • برابر با : Saturday - 20 April - 2024
کل پست ها: 70590اخبار امروز : 0
12

بازدید معاون دادستان کل از پارکینگ موادمخدر خراسان جنوبی

  • کد خبر : 85237
  • ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۹
بازدید معاون دادستان کل از پارکینگ موادمخدر خراسان جنوبی
معاون قضایی دادستان کل کشور به همراه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان جنوبی از پارکینگ شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان خراسان جنوبی بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در این بازدید علی جمادی معاون قضایی دادستان کل کشور و هیئت همراه از نزدیک وضعیت پارکینگ خودرو‌ها و موتور‌های توقیفی پارکینگ را مورد بررسی قرار دادند.

حسنی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خراسان جنوبی گزارشی از روند فعالیت شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ارائه و عملکرد شورا را بیان کرد.

گفتنی است در پارکینگ شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان خراسان جنوبی در حال حاضر ۱۶۶۶ دستگاه خودرو توقیف است که برای تعداد ۳۷۱ دستگاه حکم مصادره به نفع دولت صادر شده و از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد ۷۱۰ دستگاه در مزایده‌های برگزار شده فروخته شده و تا پایان سال جاری دو مزایده دیگر برگزار خواهد شد.

در ادامه سفر معاون قضایی دادستان کل به استان خراسان جنوبی، جمادی از مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب معتادان در حال احداث بانوان بیرجند و همچنین از ایست و بازرسی علی آباد بیرجند بازدید و در جریان اقدامات و برنامه‌های آنان قرار گرفت.

لینک کوتاه : https://news.dchq.ir/3/?p=85237