• امروز : جمعه - ۲۵ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : 8 - ذو الحجة - 1445
  • برابر با : Friday - 14 June - 2024
کل پست ها: 70872اخبار امروز : 0
9

هیأت امنای مجمع خیرین یاریگران زندگی هرمزگان انتخاب شدند

  • کد خبر : 84243
  • ۱۲ دی ۱۴۰۱ - ۸:۳۱
هیأت امنای مجمع خیرین یاریگران زندگی هرمزگان انتخاب شدند
مجمع خیرین یاریگران زندگی هرمزگان امروز با حضور رییس کل دادگستری هرمزگان، معاون سیاسی و امنیتی استانداری و نیز جمال لو معاون کاهش تقاضا و مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر تشکیل شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، نشست مجمع عمومی و انتخابات هیات امنا و هیات مدیره مجمع خیرین یاریگران زندگی استان هرمزگان امروز با حضور دکتر علیرضا نبی رئیس هیات مدیره مجمع یاریگران زندگی کشور، جمال‌لو معاون کاهش تقاضا و مشارکت‌های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور، احسان کامرانی معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری هرمزگان، قهرمانی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان و جمعی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و خیرین برگزار شد.

دکتر نبی رئیس هیات مدیره مجمع یاری‌گران زندگی کشور در این نشست اظهارداشت: خیلی وقت است با عزیزانی کار می‌کنم که غیر از خدا هیچ‌کسی را ندارند و از همین بچه‌هایی که علی‌الظاهر طردشده هستند حاجت‌های بسیاری دارند و خداوند متعال را در بین این افراد دیده‌ام.

وی افزود: من خیلی آدم خوشبختی هستم؛ صبح که از خواب بیدار می‌شوم گوشی‌ام پر از حواله‌هایی است که درخواست بندگانش است و این نشان می‌دهد من نشان دهنده این است که من زنده‌ام و تاثیرگذار هستم و خداوند مرا می‌بیند، ما انسان‌ها اگر خدمت نکنیم می‌میریم حتی اگر قلب‌مان کار کند و شش‌هایمان پر از اکسیژن باشد.

رئیس هیات مدیره مجمع یاری‌گران زندگی کشور، بیان‌کرد: اینجا قلب‌های پاکی دور هم جمع شده‌اند و می‌خواهند عشق را به همدیگر ارزانی بدهند، من عزت، شهرت، احترام و محبت را از بچه‌ها دارم، دو هفته پیش مادرید بودم و وقتی گفتم که در ایران چه کار می‌کنیم نمایندگان ۵۳ کشور به حرمت ایران عزیزمان کف می‌زدند و ما چرخه نحص اعتیاد را قطع خواهیم کرد.

وی ادامه داد: من در شورای زیتون سازمان ملل متحد عرض کردم که سازمان ملل متحد را منحل کنید و سازمان دِلل متحد را تاسیس کنید چرا که این دل های ما است که می تواند رنج‌ها را از بین ببرد.

نبی عنوان کرد: بچه‌های ما در کمپ‌ها مشکل تغذیه دارند، هر کدام از این‌ها چاه نفت هستند و باید از آن‌ها استفاده کنیم و برایشان کار بسازیم تا بتوانند مثمر ثمر باشند. با خدا باید معامله کنیم، نه خواب است، نه سرش شلوغ، نه رییس دفترش وقت ندارد و نه مریض می‌شود و همیشه هست.

رئیس هیات مدیره مجمع یاری‌گران زندگی کشور تصریح‌کرد: در زندان گرگان یک زندانی با هسته خرما ۵ هزار تسبیح ساخته بود وقتی مرا دید گفت می‌خواهم با این تسبیح‌ها روری حلال کسب کنم، همان لحظه یک لایو در اینستاگرام گذاشتم و موضوع را با مردم مطرح کردم در عرض ۲۲ دقیقه تمام ۵ هزار تسبیح به قیمت هر عدد ۱۱۰ هزار تومان به نام نامی امیرالمؤمنین علی علیه‌السلام فروش رفت و امروز آن زندانی همراه با ۸ زندانی دیگر تسبیح تولید می‌کند.

علیرضا نبی تاکید‌کرد: باید کمپ‌های ترک اعتیاد را به کارگاه تولیدی و شهرک صنعتی تبدیل کنیم، امروز کمپ حسن آباد مشهد ۲۴ ساعته شده است و به معتادان نگارگری و نجاری یاد دادیم و امروز این کارگاه مرز غیرت برای نجات شده است.

در ادامه این مراسم، علیرضا نبی با ۳۷ رای، محمدرضا دست آویز ۳۰ رای، یونس فریدی ۲۱ رای، مژده درستکار ۲۰ رای، نرگس خدامی ۱۹ رای، سید ابراهیم موسوی ۱۷ رای و محمدامین آذریار ۱۵ رای کسب و هیأت امنای این مجمع شدند.

حمید بیخسته نیز با ۱۳ رای و امیرعلی میرانی با ۱۳ رای دو عضو علی البدل شدن و خانم رحنا چالش با ۱۷ رای بازرس انتخاب شد.

لینک کوتاه : https://news.dchq.ir/3/?p=84243