• امروز : یکشنبه - ۱۳ فروردین - ۱۴۰۲
  • برابر با : 12 - رمضان - 1444
  • برابر با : Sunday - 2 April - 2023
کل پست ها: 68809اخبار امروز : 0
0

تاکید دادستان کل کشور به بازبینی خلاء‌های قانونی مبارزه با قاچاقچیان موادمخدر

  • کد خبر : 86459
  • 24 اسفند 1401 - 17:01
تاکید دادستان کل کشور به بازبینی خلاء‌های قانونی مبارزه با قاچاقچیان موادمخدر
تهران - ایرنا - دادستان کل کشور بر لزوم بازبینی و اصلاح خلاء‌های قانونی مبارزه با قاچاقچیان موادمخدر تاکید کرد و گفت: قضات با قاطعیت، جدیت و سرعت عمل پرونده‌های قضایی این حوزه را رسیدگی می‌کنند.

به گزارش ایرنا از دادستانی کل کشور، حجت الاسلام و المسلمین محمدجعفر منتظری روز چهارشنبه در دیدار با سردار ایرج کاکاوند رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر و معاونین وی بر تعامل بیش از پیش فراجا و دادستانی کل در مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد و افزود: همکاری و نظارت بر روند مبارزه با مواد مخدر باید تقویت شود.

دادستان کل کشور با بیان اینکه یکی از روش‌های نوین مبارزه با مواد مخدر مبارزه با بنیان‌های مالی آنهاست، افزود: باید بتوانیم بنیان‌های مالی قاچاقچیان را هدف قرار دهیم که البته در این مسیر هم با موانعی روبرو هستیم و لازم است دستگاه‌های دیگر هم همکاری داشته باشند.

منتظری گفت: برای مبارزه قاطعانه و موثر لازم است که کمر قاچاقچیان شکسته شود و برای این کار باید با دستوراتی که از سوی مقام قضایی صادر می‌شود، بتوان آنها را شناسایی و نیروی انتظامی به عنوان ضابط، قاچاقچیان را دستگیر کند.

دادستان کل کشور تاکید کرد: مبارزه با قاچاق مواد مخدر نیازمند هم‌افزایی بسیار گسترده بین دستگاه‌های ذیربط است.

براساس این گزارش، در این دیدار سردار ایرج کاکاوند به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده و سیاست‌های فراجا در مبارزه با مواد مخدر پرداخت.

لینک کوتاه : http://news.dchq.ir/3/?p=86459