• امروز : یکشنبه - ۱۳ فروردین - ۱۴۰۲
  • برابر با : 12 - رمضان - 1444
  • برابر با : Sunday - 2 April - 2023
کل پست ها: 68809اخبار امروز : 0
2

کشف بیش از ۱۸۶ کیلو موادمخدر در خوزستان

  • کد خبر : 84825
  • 01 بهمن 1401 - 16:13
کشف بیش از ۱۸۶ کیلو موادمخدر در خوزستان
فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف 186 کیلو و 600 گرم موادمخدر در استان خبر داد.

خوزستان- سردار سید محمد صالحی در این رابطه گفت: در پی وصول خبر از سربازان گمنام امام زمان (عج ) مبنی بر حرکت محموله مواد مخدراز مقصد استان های جنوبی به سمت استان لرستان در دستور کار این پلیس قرار گرفت و با تشکیل اکیپ های نامحسوس به محور ماهشهر به اهواز اعزام و در عوارضی ورودی شهر اهوازاستقرار، نهایتا به مقدر ۵۰۰/۱۹ کیلوگرم تریاک کشف و دو نفر متهم دستگیر و دو دستگاه خودرو توقیف شد.
فرمانده انتظامی استان خوزستان همچنین از دستگیری دو نفر متهم و کشف ۷ کیلوگرم تریاک خبر داد و افزود: در پی وصول خبر از منابع و مخبرین مبنی بر انتقال مقدار قابل توجهی مواد مخدر از نوع تریاک توسط یکی از فروشندگان مواد مخدر مراتب در دستور کار این پلیس قرار گرفت و با تشکیل اکیپ های نامحسوس در محور اندیمشک به اهواز، نهایتا به مقدر ۷ کیلوگرم تریاک کشف، دو نفر متهم دستگیر و یک دستگاه خودرو توقیف شد.
صالحی در ادامه بیان کرد: در عملیاتی دیگر و در پی وصول خبر از منابع و مخبرین مبنی بر انتقال مقدار قابل توجهی مواد مخدر از نوع تریاک توسط دو نفر از قاچاقچیان مواد مخدر مراتب در دستور کار این پلیس قرار گرفت و با تشکیل اکیپ های نامحسوس در محور رامهرمز به اهواز، نهایتا به مقدر ۸۰۰/۳۹ کیلوگرم تریاک کشف، چهار نفر متهم دستگیر و دو دستگاه خودرو توقیف شد.
وی از دستگیری دو نفر متهم و توقیف یک دستگاه خودرو و کشف ۸۰۰/۱۶ کیلوگرم تریاک در عملیاتی دیگر خبر داد و بیان داشت: در حین کنترل محور موصلاتی خیرآباد شهرستان بهبهان مامورین ایست بازرسی به یک خودرو مشکوک و مظنون می شوند و پس از تعقیب و گریز ، نهایتا به مقدر ۸۰۰/۱۶کیلوگرم تریاک کشف ، دونفر متهم دستگیر و یک دستگاه خودرو توقیف شد.
فرمانده انتظامی استان خوزستان ادامه داد: مامورین پلیس شهرستان بهبهان نیز ضمن انجام هماهنگی قضایی اقدام به ایجاد تور ایست بازرسی در محور زیدون به بهبهان کرد که نهایتا مقدر ۵۰۰/۲۳ کیلوگرم تریاک کشف، چهارنفر متهم دستگیر و دو دستگاه خودرو توقیف شد.
صالحی از دستگیری یک نفر متهم و توقیف یک دستگاه خودرو و کشف بیش از ۲۵ کیلو تریاک خبر داد و گفت:مامورین پلیس ایستگاه خیر آباد بهبهان در حال بررسی معابر و ورودی و بررسی خودروهای عبوری بودند که به یک خودرو مشکوک پس از ایست و توقیف، نهایتا به مقدر۸۰۰/۲۵ کیلوگرم تریاک کشف ، یک نفر متهم دستگیر و یک دستگاه خودرو توقیف شد.
وی گفت: در عملیاتی دیگر و در پی اخبار واصله از مخبرین مبنی بر شناسایی شخصی مبنی بر عرضه مواد مخدر از نوع تریاک در منطقه ملاشیه اهواز مراتب در دستور کار مرکز استان قرار گرفت و نهایتا به مقدر۲۰۰/۵۴ کیلوگرم تریاک کشف ، دو نفر متهم دستگیر و یک دستگاه خودرو توقیف شد.
صالحی افزود: ضمن هماهنگی با مراجع قضایی دو دستگاه خودرو و متهمین جهت انجام بازرسی به یگان دلالت داده شدند.

لینک کوتاه : http://news.dchq.ir/3/?p=84825
  • ارسال توسط :
  • منبع : روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خوزستان
  • 77 بازدید
  • بدون دیدگاه