• امروز : دوشنبه - ۷ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 5 - جماد أول - 1444
  • برابر با : Monday - 28 November - 2022
کل پست ها: 68089اخبار امروز : 3
3

سرپرست دفتر توسعه مشارکت‌های مردمی و سازمان‌های مردم‌نهاد ستاد مبارزه با موادمخدر منصوب شد

  • کد خبر : 81872
  • 09 مهر 1401 - 15:21
سرپرست دفتر توسعه مشارکت‌های مردمی و سازمان‌های مردم‌نهاد ستاد مبارزه با موادمخدر منصوب شد
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر طی حکمی «فرزین رحیم نظری» را به سمت سرپرست دفتر توسعه مشارکت‌های مردمی و سازمان‌های مردم‌نهاد این ستاد منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد مبارزه با موادمخدر؛ دکتر اسکندر مومنی در این حکم آورده است:
جناب آقای فرزین رحیم نظری
سلام علیکم
بنا به پیشنهاد معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت‌های مردمی و با عنایت به تعهد و تخصص جناب‌عالی به موجب این حکم شما را به سرپرست دفتر توسعه مشارکت‌های مردمی و سازمان‌های مردم‌نهاد ستاد مبارزه با موادمخدر منصوب می‌نمایم.
لازم است با هدف تقویت در حوزه مشارکت‌های مردمی و اجتماعی کردن امر مبارزه با موادمخدر و روان‌گردان‌ها نسبت به اتخاذ راهکارهای مناسب جهت مصون‌سازی جامعه از آسیب‌ها و تهدیدهای ناشی از موادمخدر و روان‌گردان‌ها با بهره‌گیری و استفاده از تمامی ظرفیت‎‌های مردمی، اصناف و خیرین جامعه و جلب همکاری و مشارکت دستگاه‌های اجرایی و اشخاص حقیقی و حقوقی به‌منظور اجرای سیاست‌ها و مصوبات ستاد با برنامه‌ریزی دقیق و هدفمند اهتمام و تلاش نمایند.
توفیق شما را در راستای انجام این ماموریت خطیر و اجرای اهداف و برنامه‌های دولت خدمتگزار در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.
همچنین دکتر محمد جمالو معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت های مردمی ستاد در جلسه معارفه‌ای که در این راستا برگزار شد؛ با بیان اهمیت موضوع خیرین و کارآفرینان اجتماعی مبنی بر ارتقا سطح رویکرد وظائف جاری و سنتی دفتر مشارکت های مردمی از نگاه سنتی که همانا حمایت‌های مادی و معنوی از سمن ها می‌باشد، بر رویکردی نوین و موثر از ظرفیت کارآفرینان اجتماعی و خیرین کشور تاکید کرد.
وی افزود: این تغییر رویکرد، باعث خواهد شد تا ظرفیت‌های نهفته اجتماعی کارآفرینان اجتماعی و خیرین همسو شده و نتیجه این همسوئی افزایش ضریب اثربخشی مبارزه علیه بلیه اعتیاد باشد، همچنین پرهیز از واگرائی و بسیج کلیه منابع و امکانات با هدف همگرائی و ‌هم‌افزائی با مدیریت جهادی، یکی از ابزارهای مهم پیشرفت و بهینگی در انجام وظائف می‌باشد.

لینک کوتاه : http://news.dchq.ir/3/?p=81872
  • ارسال توسط :
  • منبع : روابط عمومی ستاد مبارزه با موادمخدر
  • 245 بازدید
  • بدون دیدگاه