• امروز : دوشنبه - ۱۳ آذر - ۱۴۰۲
  • برابر با : 22 - جماد أول - 1445
  • برابر با : Monday - 4 December - 2023
کل پست ها: 70238اخبار امروز : 20
8

کشف مواد مخدر به ارزش ۳۸ میلیارد تومان/۳۴۲۴ سوداگر مرگ دستگیر شدند

  • کد خبر : 80559
  • 24 مرداد 1401 - 11:33
کشف مواد مخدر به ارزش ۳۸ میلیارد تومان/۳۴۲۴ سوداگر مرگ دستگیر شدند
رئیس پلیس پایتخت از کشف مواد مخدر به ارزش ۳۸ میلیارد تومان خبر داد و گفت: در طرح ظفر، ۳۴۲۴ توزیع کننده مواد مخدر و سوداگر مرگ دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار حسین رحیمی روز دوشنبه در هجدهمین طرح ظفر پلیس مبارزه با مواد مخدر افزود: در این طرح تعدادی قابل توجهی از قاچاقچیان، توزیع کنندگان و خرده فروشان مواد مخدر همچنین معتادان متجاهر دستگیر شدند.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در اجرای این طرح با ۴۰۸ حکم قضایی، ۳۴۲۴ توزیع کننده مواد مخدر دستگیر و بیش از ۲ تن موادمخدر کشف شد.

رحیمی اضافه کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر ۲۸ باند بزرگ و کوچک توزیع مواد مخدر منهدم کردند و موفق به دستگیری ۲۱ نفر ارازل و اوباش که فروشنده مواد مخدر بودند شدند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: در این طرح، هشت باب منزل به طور رسمی پلمب و ۱۹ قبضه سلاح سرد و گرم از سوداگران مواد مخدر کشف شد.

رحیمی گفت: ارزش مواد مخدرهای کشف شده در این طرح حدود ۳۸ میلیارد تومان است.

کشف مواد مخدر به ارزش ۳۸ میلیارد تومان/۳۴۲۴ سوداگر مرگ دستگیر شدند

فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ادامه داد: ماموران مبارزه با پلیس مواد مخدر در فضای مجازی ۶۰ صفحه مجازی مرتبط با فروش موادمخدر را مسدود و در این رابط ۵۵ نفر را دستگیر و موفق به کشف ۶۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر شدند.

وی افزود: پلیس‌ مبارزه با مواد مخدر درباره جمع‌آوری مواد مخدر اقدامات خوبی انجام داده و قرص‌های لاغری که حامل مواد مخدر است و در نقاط آلوده گله شهروندان بود، جمع آوری شد.

رحیمی ادامه داد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر بر علیه خرده‌فروشان در ترمینال‌ها، میادین میوه به‌ویژه میدان ترباره مرکزی تمهیداتی را انجام داده است.

لینک کوتاه : http://news.dchq.ir/3/?p=80559