• امروز : شنبه - ۱۶ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 13 - ربيع أول - 1444
  • برابر با : Saturday - 8 October - 2022
کل پست ها: 67784اخبار امروز : 0
2

تاکید بر استفاده از زبان هنر به عنوان زبان تاثیر گذار در میان آسیب های اجتماعی

  • کد خبر : 79926
  • 25 تیر 1401 - 10:58
تاکید بر استفاده از زبان هنر به عنوان زبان تاثیر گذار در میان آسیب های اجتماعی
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر همدان بر استفاده از زبان هنر به عنوان زبان تاثیر گذار در میان آسیب های اجتماعی و مواد مخدر تاکید کرد.

همدان- حمزه عبدکوند به اتفاق فرماندار شهرستان اسدآباد در همایش پیشگیری از اعتیاد حضور یافت و در خصوص موضوعات مختلف مبارزه بامواد مخدر تبادل اطلاعات کرد.
وی با اشاره به ضرورت همگانی کردن مبارزه با مواد مخدر و استفاده از ظرفیت تمامی اقشار تاثیرگذار، عنوان کرد: استفاده از توان و پتانسیل جوانان و نوجوانان با اولویت پیشگیری از گرایش آنها به مواد مخدر در کنار توجه ویژه به خانواده ها در دستور کار قرار گیرد.
دبیر شورا هماهنگی مبارزه با مواد مخدر عنوان کرد: استفاده از زبان هنر به عنوان زبان تاثیر گذار در میان آسیب های اجتماعی و مواد مخدر میتواند از گرایش جوانان ما به سمت مصرف مواد مخدر پیشگیری و تاثیر بسزایی داشته باشد.
عبدکوند در ادامه افزود: برای همگانی کردن امر مبارزه بامواد مخدر بایستی برخی از اقدامات به بدنه مردم با هدف اجتماعی کردن مواد مخدر، سپرده شود.
در ادامه‌ی سفر دبیر شورای هماهنگی مبارزه باموادمخدر استان، دو باب خانه ورزشی در روستای وندرآباد و چنار شیخ شهرستان اسدآباد افتتاح شد و در این آئین عبدکوند با اشاره به گسترش اماکن و سالن های ورزشی بمنظور جذب جوانان و نوجوانان در راستای توجه به سلامت جسمی و روانی آنها بعنوان اصل اساسی در پیشگیری از اعتیاد گفت: قطعا این موضوع گرایش و جذب جوانان روستاها را به سمت ورزش فراهم می کند.
فرماندار شهرستان اسدآباد نیز با تاکید بر ضرورت همراهی سایرکشورها با جمهوری اسلامی ایران در امر مبارزه با مواد مخدر گفت: برنامه ریزی و طراحی برنامه های پیشگیری متناسب با شرایط فرهنگی و قومیتی شهرستان می تواند در امرمبارزه بامواد مخدر تاثیرگذار باشد.
در ادامه مراسم از فیلم کوتاه پایان خط قرمز ساخته سینمای جوان شهرستان اسدآباد با موضوع اعتیاد نیز به اکران عمومی درآمد که مورد استقبال قرار گرفت و درپایان از کارگردان و عوامل ساخت فیلم با اهدائ لوح وهدیه تقدیر شد.

لینک کوتاه : http://news.dchq.ir/3/?p=79926
  • ارسال توسط :
  • منبع : روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان همدان
  • 49 بازدید
  • بدون دیدگاه