• امروز : شنبه - ۱۶ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 13 - ربيع أول - 1444
  • برابر با : Saturday - 8 October - 2022
کل پست ها: 67784اخبار امروز : 0
2

کشورهای جهان در راه مبارزه با موادمخدر با ایران همکاری کنند

  • کد خبر : 79871
  • 22 تیر 1401 - 11:23
کشورهای جهان در راه مبارزه با موادمخدر با ایران همکاری کنند
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان همدان گفت: کشورهای جهان در راه مبارزه با موادمخدر با جمهوری اسلامی همکاری لازم را انجام دهند.

همدان- حمزه عبدکوند با حضور در فرمانداری ویژه شهرستان ملایر ضمن دیدار با فرماندار شهرستان و همچنین نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی در خصوص موضوعات مختلف حوزه مبارزه با مواد مخدر به تبادل اطلاعات پرداخت.
وی افزود: جمهوری اسلامی پیشرو در امر مبارزه با مواد مخدر است و ضرورت دارد سایر کشورهای جهان نیز در این راه با جمهوری اسلامی همکاری لازم را انجام دهند.
دبیر شورا با بیان اینکه در شهرستان ملایر همکاری خوبی بین دستگاهها با محوریت فرماندار جوان انقلابی وجود دارد، تاکید کرد: طرح جمع آوری معتادین متجاهر در سطح شهرستان با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر و سایر دستگاه‌ها بر اساس دستورالعمل در اولویت قرار گیرد.
عبدکوند بیان داشت: برنامه‌های شورای هماهنگی بر اساس دستورالعمل‌های ابلاغی و اولویت بندی در تمامی حوزه‌ها اجرا می‌شود؛ لیکن پشتیبانی این اقدامات حوزه آموزش، فرهنگی و پیشگیری می باشد که لازم است در این خصوص از ظرفیت‌های موجود از جمله خیرین و سایر اقشار تاثیرگذار و سازمان های مردم نهاد بهره لازم برده شود.
در این جلسه اسماعیلی فرماندار و رئیس شورای مبارزه بامواد مخدر شهرستان ملایر بر لزوم فعال شدن دبیرخانه دائمی مبارزه با مواد مخدر در این شهرستان تاکید کرد و افزود: به قید فوریت کمیته های چهارگانه مصوب این دبیرخانه با حضور دستگاههای اجرایی، نخبگان، شهرداران، اصحاب رسانه و سایر گروه های فعال، بومی سازی شوند.
همچنین عبدکوند در راستای تدابیر ابلاغی با قرائت فاتحه ای بر مزار شهدای گمنام حاضر شد و به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد و با خانواده شهدای عرصه مبارزه بامواد مخدر دیدار و دلجویی کرد.
وی افزود: خانواده معظم شهدا چشم و چراغ این نظام هستند و امنیت و آرامش کشور مدیون از جان گذشتگی شهدا و صبر و مقاومت خانواده آنان است.
عبدکوند در ادامه با بیان اینکه شهیدان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورند، اظهار کرد: امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثارگران است، عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشتند و به قرب الهی نائل آمدند.

لینک کوتاه : http://news.dchq.ir/3/?p=79871
  • ارسال توسط :
  • منبع : روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان همدان
  • 52 بازدید
  • بدون دیدگاه