• امروز : شنبه - ۲۲ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - محرم - 1444
  • برابر با : Saturday - 13 August - 2022
کل پست ها: 67498اخبار امروز : 5
4

حضور در بازی نمادین سفیران زندگی و یاریگران ورزش از مسئولیت‌های اجتماعی فدراسیون فوتبال است

  • کد خبر : 79347
  • 10 تیر 1401 - 20:15
حضور در بازی نمادین سفیران زندگی و یاریگران ورزش از مسئولیت‌های اجتماعی فدراسیون فوتبال است
میرشاد ماجدی درباره حضور در بازی نمادین سفیران زندگی و یاریگران ورزش به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر گفت: حضور در این بازی‌ها از مسئولیت‌های اجتماعی فدراسیون فوتبال است و امیدوارم روزی شاهد ریشه کن شدن اعتیاد در کشورمان و تمام جهان باشیم.


سرپرست فدراسیون فوتبال گفت: اگر از همین الان جلوی ریخت و پاش در قرارداد بازیکنان گرفته نشود سال بعد نمی‌توانیم کار را جمع کنیم.

ماجدی: باید مقابل قراردادهای میلیاردی ایستادبه گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما؛ میرشاد ماجدی درباره حضور در بازی نمادین سفیران زندگی و یاریگران ورزش به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر گفت: حضور در این بازی‌ها از مسئولیت‌های اجتماعی فدراسیون فوتبال است و امیدوارم روزی شاهد ریشه کن شدن اعتیاد در کشورمان و تمام جهان باشیم.

وی در ادامه در خصوص تعیین سقف قرارداد برای بازیکنان لیگ برتری فوتبال گفت: در هفته گذشته بحث مربوط به مبالغ نقل و انتقالات بازیکنان و مربیان را رصد کردیم و ارقامی که می‌شنیدیم با قدیم تفاوت خیلی زیادی داشت، قرار شد سازمان لیگ این موضوع را کارشناسی کند و به این نتیجه رسیدند که باید سقفی برای قرارداد‌ها درنظر گرفته شود.

ماجدی در ادامه خاطرنشان کرد: اگر کسی بیشتر از این سقف، قرارداد بست، ثبت آن انجام نمی‌شود. در این زمینه باید بیشتر با کارشناسان سازمان لیگ صحبت کنید.

وی در واکنش به این موضوع که در گذشته این طرح اجرا شد و چندان موفق نبود، گفت: زمان قدیم پروسه‌ای را انجام دادند که موفق نبود، اما اگر فدراسیون و سازمان لیگ به این کار ورود نکنند معلوم نیست سال بعد رقم‌ها چگونه خواهد بود. در جامعه می‌بینید حقوق کارمندان نسبت به گرانی و تورم برابری نمی‌کند. اگر از همین الان جلوی این ریخت و پاش‌ها گرفته نشود سال بعد نمی‌توانیم کار را جمع کنیم.

ماجدی در مورد اینکه قرار است سقف قرارداد بازیکنان ملی پوش بیشتر باشد، گفت: در همه کار‌ها با هم مشورت می‌کنیم و خروجی کامل به وجود می‌آید. بحث کارشناسی را سازمان لیگ انجام می‌دهد. پس از ساعت‌ها جلسه به این نتیجه رسیدند که باید سقفی تعیین شود. اگر قراردادی از این سقف خارج شود و هرکسی بخواهد هر قراردادی را ببندد، بعد از آن فدراسیون فوتبال باید در کمیته اخلاق، تعیین وضعیت و انظباطی پرونده‌های زیادی داشته باشد.

سرپرست فدراسیون فوتبال در خصوص بازی تیم ملی با اروگوئه عنوان کرد: برای اینکه بتوانیم یک بازی دوستانه را هماهنگ کنیم نیاز به یک قرارداد داریم. صحبت‌های اولیه بسیار خوبی انجام شده، اما چون هنوز به قرارداد و امضاء نرسیده از گفتن آن خودداری می‌کنم. امیدوارم این اتفاق بیفتد و ان شاءالله بتوانیم طی ۱۰-۱۲ روز آینده بسته‌ی کاملی از اردوی تیم ملی در سپتامبر را اعلام کنیم.

ماجدی در مورد اینکه اعلام کرده در انتخابات فدراسیون فوتبال ثبت نام می‌کند و آیا نواب رییس را هم مشخص کرده، گفت: امیدوارم هرکسی می‌آید به این فوتبال کمک کند. ۴ ماه پرتنش و پرفرازونشیب را پشت سر گذاشتیم. اگر احساس کنم می‌توانم خدمت کنم ورود خواهم کرد و باید ببینیم چه کسی حاضر به قبول این مسئولیت می‌شود. اگربه همین روال باشد بله من هم شرکت می‌کنم.

وی در مورد حضور نبی در انتخابات اظهار داشت: او یکی از افتخارات فوتبال ایران است. قطعا کسی نمی‌تواند از او خرده بگیرد. سال‌ها در فدراسیون فوتبال مسئولیت داشته و فرد شایسته‌ای است. فکر می‌کنم عزیزان دیگری هم به این جمع اضافه می‌شوند.

ماجدی در خصوص اینکه با توجه به وضعیت شهره موسوی، رییس بعدی برای انتخاب نواب رییس دست بسته‌ای دارد، گفت: مشکلاتی به وجود آمده که باید با قوانین حل شوند. اینطور نیست که بتوانیم قانون را زیر پا بگذاریم و حرکت کنیم. امیدواریم تا آن زمان جواب قطعی به ما برسد که نواب بانوان هم می‌توانند ثبت نام کنند که بعید می‌دانم. چون دبیر کل سقف را بسته و فقط در مورد ۴ نفر رییس، نواب یک و دو و عضو مدیران عامل برای انتخابات برنامه ریزی شده است. برای بانوان هم ان شاالله خیر خواهد بود.

وی در مورد برگزاری جلسه برنامه ریزی شروع لیگ با توجه به غیبت اسکوچیچ، اظهار داشت: او برنامه‌های خودش را در مورد مسائل تیم ملی داده، رضائیان، استیلی، جماعت و پاینده هماهنگ کننده کار هستند. نکات مدنظر اسکوچیچ را به سازمان لیگ انتقال دادیم. ان شاالله برنامه ریزی سازمان لیگ با همین روال باشد.

لینک کوتاه : http://news.dchq.ir/3/?p=79347

برچسب ها