• امروز : پنج شنبه - ۹ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 1 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 30 June - 2022
کل پست ها: 67271اخبار امروز : 0
1

فرمایشات امام راحل و رهبری در مبارزه با موادمخدر برای ما راهگشا است

  • کد خبر : 78623
  • 01 تیر 1401 - 15:46
فرمایشات امام راحل و رهبری در مبارزه با موادمخدر برای ما راهگشا است
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: فر‌مایشات گهربار امام راحل (ره) و‌ مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در امر مبارزه با موادمخدر راهگشای مسیر ماست و مسئولیت ما را سنگین‌تر میکند.

به گزارش روابط عمومی ستاد مبارزه با موادمخدر؛ دکتر اسکندر مومنی در آیین تجدید میثاق کارکنان ستاد مبارزه با موادمخدر با آرمان های حضرت امام خمینی (ره) که حرم مطهر آن امام راحل برگزار شد، گفت: در اوج پیروزی انقلاب که کشور در تلاطم تثبیت انقلاب بود و در مرزها و نیز داخل کشور ناآرامی هایی وجود داشت، حضرت در سال ۵۸ فرمودند مبارزه با موادمخدر کاری الهی است که این، نشان از توجه ویژه ایشان به آسیب‌های اجتماعی و کرامت انسانی بود.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری نیز مبارزه با موادمخدر را جهادی بزرگ نامیدند، افزود: این فرمایشات گهربار، راهگشای مسیر ماست و مسئولیت ما را نیز سنگین‌تر میکند.

دبیرکل ستاد بیان کرد: نباید به این مسئولیتی که در آن مشغول به فعالیت هستیم، صرفا به عنوان شغل و وظیفه بنگریم بلکه باید به عنوان امری دینی، شرعی اخلاقی و بشری به آن نگاه کنیم؛ زیرا خداوند هم در قران فرموده است هرکس انسانی را نجات دهد گویا همه مبشریت را نجات داده است.

مومنی افزود: اگر نگاهمان به این شغل، دینی باشد خداوند هم کمک میکند و موانع را برمیدارد، اگر برنامه‌ریزی و سیاستگذاری‌ها درست داشته باشد، و به خدا توکل کنیم و نیت‌مان الهی باشد و کار را برای تقرب الهی انجام دهیم، بی تردید خداوند هم کمک میکند.

وی با بیان اینکه باید در امر مبارزه با موادمخدر تلاش بیشتری کنیم، تصریح کرد: باید برای ادامه راهی که امام خمینی ترسیم کردند و رهبری نیز، ادامه دادند، تلاش بیشتری کنیم.

دبیرکل ستاد بیان داشت: در همین جا، با امام راحل تجدید میثاق می‌کنیم که تا آخرین نفس به انقلاب اسلامی وفادار باشیم و راه شهدا را ادامه دهیم، همچنین تجدید میثاق میکنیم با ولی امر مسلمین که در این مسیر و تحقق گام دوم انقلاب اسلامی، مصمم تر از گذشته باشیم.

مومنی در پایان گفت: وظیفه بزرگی بر عهده ما نهاده شده است؛ لذا همگان اعم از مسئولان، مردم، نخبگان و… باید در این جهاد بزرگ تلاش و کمک کنیم.

لینک کوتاه : http://news.dchq.ir/3/?p=78623
  • ارسال توسط :
  • منبع : روابط عمومی ستاد مبارزه با موادمخدر
  • 114 بازدید
  • بدون دیدگاه