• امروز : چهارشنبه - ۴ خرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 24 - شوال - 1443
  • برابر با : Wednesday - 25 May - 2022
کل پست ها: 67023اخبار امروز : 0
2
معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت‌های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر؛

ایجاد اشتغال برای بیش از هزار نفر از معتادان بهبود یافته

  • کد خبر : 77693
  • 21 اردیبهشت 1401 - 11:43
ایجاد اشتغال برای بیش از هزار نفر از معتادان بهبود یافته
معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت‌های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر از ایجاد اشتغال برای بیش از هزار نفر از معتادان بهبود یافته خبرداد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، اقای جمالو در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار با اشاره به اینکه اشتغال حلقه مفقوده درمان معتادان است گفت: هم اکنون ظرفیت اشتغال بهبود یافتگان مواد مخدر در کشور هزار و ۱۶۰ نفر است که به دو دسته در حال درمان و بعد از درمان تقسیم میشود که امیدواریم با به‌کارگیری ظرفیت خیرین تعداد اشتغال معتادان بهبود یافته افزایش یابد.
معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت‌های مردمی ستاد مبارزه با موادمخدر ریاست جمهوری افزود: امیدواریم بتوانیم با گسترش این ظرفیت‌ها موفقیت در فرآیند درمان و باز اجتماعی شدن بهبود یافتگان را در کشور ایجاد کنیم.
اقای جمالو درباه تسهیلات برای کار افرنیان و خیرین برای اشتغال بهبود یافتگان گفت: در بودجه سال ۱۴۰۱ برای این افراد معافیت‌ها مالی خوبی تعیین شده است.
وی درباره تولیدات معتادان بهبود یافته اظهار کرد: تمامی صنایعی که مد نظرمان و نیاز هست توسط بهبود یافتگان ساخته شد و در اوایل شیوع کرونا تمامی مراکز ماسک تولید کردند و پس از فروکش شدن شیوع کرونا این مراکز در دیگر حوزه‌ها ورود کردند.

برای مشاهده گفتگو بر روی تصویر زیر کلیک کنید:

لینک کوتاه : http://news.dchq.ir/3/?p=77693