• امروز : چهارشنبه - ۴ خرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 24 - شوال - 1443
  • برابر با : Wednesday - 25 May - 2022
کل پست ها: 67023اخبار امروز : 0
1
معاون قضایی دادستان کل کشور:

ایجاد اشتغال تنها راه نجات معتادان یک کشور است

  • کد خبر : 77522
  • 18 اردیبهشت 1401 - 12:59
ایجاد اشتغال تنها راه نجات معتادان یک کشور است
معاون قضایی دادستان کل کشور با اشاره به اهمیت اشتغال‌زایی در یک جامعه گفت: ایجاد اشتغال تنها راه نجات معتادان در هر کشور است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سعید عمرانی روز یکشنبه در نشست تخصصی “تبیین برنامه‌ها و سیاست‌های راهبردی ستاد مبارزه با مواد مخدر (یاری‌گران زندگی – مشارکت اجتماعی – خیرین) ” اظهار داشت: ١٠٠ هزار بیمار اعتیاد در کشور در سال‌های آتی می‌تواند به ٢٠٠ هزار و ٣٠٠ هزار و… افزایش یابد و این امر جز با ایجاد اشتغال در جامعه پیشگیری نخواهد شد.

وی با اشاره به اهمیت کارگاه‌های اشتغالزایی نیز تصریح کرد: هر یک از این کارگاه‌ها امروز در این زمینه می‌تواند کمک‌کننده باشد و در سال‌های آینده با برنامه‌ریزی‌های بلندمدت ادامه یافته و تقویت شود.

وی افزود: در این راستا از کارآفرینان جامعه دعوت شده و مردم باید به صحنه آیند. حضور مردم در هر یک از زمینه‌ها در میدان همواره موفقیت و پیروزی را به دنبال داشته است.

عمرانی با اشاره به اهمیت فرمایشات مقام معظم رهبری نیز اضافه کرد: برنامه‌ریزان کشور به ویژه همکاران حوزه سیستم نظارتی باید در این زمینه همراهی کرده و از نقطه‌زنی‌ها جلوگیری شود. مدیران جامعه را ترسو نکرده و در این زمینه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب توجه کنیم.

لینک کوتاه : http://news.dchq.ir/3/?p=77522