• امروز : چهارشنبه - ۴ خرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 24 - شوال - 1443
  • برابر با : Wednesday - 25 May - 2022
کل پست ها: 67023اخبار امروز : 0
3

بازدید رییس‌جمهور از مرکز ترک اعتیاد صفادشت ملارد

  • کد خبر : 77308
  • 06 اردیبهشت 1401 - 16:04
بازدید رییس‌جمهور از مرکز ترک اعتیاد صفادشت ملارد
رئیس جمهور کشور طی بازدید سرزده‌ای که از غرب استان تهران داشت در مرکز ترک اعتیاد اخوان صفادشت ملارد حضور یافت.

به گزارش خبرگزاری فارس از ملارد، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشور طی بازدید سرزده‌ای که از غرب استان تهران داشت در مرکز ترک اعتیاد اخوان صفادشت ملارد حضور یافت.

رئیسی در بازدید از مرکز اخوان غرب استان تهران با اشاره به اینکه بهبود معتادین متجاهر یکی از مهمترین اهداف سازمان بهزیستی و ادارات مرتبط است، گفت: در صورت ترک اعتیاد هر یک معتاد بسیاری از مشکلات جامعه و آسیب های اجتماعی برطرف خواهد شد و دولت تمام تلاش خود را برای این امر اختصاص داده است.

وی با اشاره به نتایج مثبت نگهداری معتادین متجاهر غرب استان تهران در این مرکز افزود: به متولیان امر دستور داده‌ام که ظرفیت نگهداری معتادین در این مرکز به دو برابر افزایش یابد و مسئولان هم در این زمینه اقدامات موثری انجام داده‌اند.

مرکز درمانی اخوان واقع در بخش صفادشت ملارد از سال ۱۳۹۲ تحت عنوان مرکز نگهداری معتادین متجاهر( ماده ۱۶) با ظرفیت حدود ۱۵۰۰ نفر احداث شده است که به عنوان یکی از بزرگترین مراکز نگهداری استان تهران خدمات مددکاری، روانشناختی، درمانی، آموزشی ارائه می‌دهد.

این مجموعه در حال حاضر به معتادین متجاهر شهرستان های غرب تهران خدمات ارائه می‌کند و به گفته مسوولان استانداری تهران، طی مدت اخیر ۴۰۰ ظرفیت نیز به آن اضافه شده است.

رئیس جمهور در پایان این بازدید یک روزه ، شورای اداری غرب استان تهران را برگزار خواهد کرد.

لینک کوتاه : http://news.dchq.ir/3/?p=77308