• امروز : سه شنبه - ۱۴ آذر - ۱۴۰۲
  • برابر با : 23 - جماد أول - 1445
  • برابر با : Tuesday - 5 December - 2023
کل پست ها: 70238اخبار امروز : 0
11

نشست تعاملی دبیر شورا و رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان در شهر یاسوج برگزار شد

  • کد خبر : 76579
  • 14 اسفند 1400 - 10:53
نشست تعاملی دبیر شورا و رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان در شهر یاسوج برگزار شد
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان از برگزاری نشست تعاملی با شورای سیاستگزاری ائمه جمعه استان در راستای مبارزه با مواد مخدر و آسیبهای اجتماعی خبر داد.به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدراستان کهگیلویه وبویراحمد : نشست تعاملی دبیر و کارشناس شورا و رئیس شورای سیاستگزاری ائمه جمعه استان با هدف همکاری و اطلاع رسانی عمومی در راستای مبارزه با آسیبهای اجتماعی بویژه اعتیاد برگزار شد.
سید ناصر رضایی به تشریح وظایف و رسالت ستاد مبارزه با مواد مخدر پرداخت و گفت: ستاد مبارزه با مواد مخدر در راستای اجرای سیاستها و اهداف خود و همچنین فرامین مهم مقام معظم رهبری(مدظله)در زمینه مبارزه همه جانبه با مواد مخدر دارای کمیته های تخصصی به ریاست دستگاههای متولی که هرکدام از این کمیته ها وظایف سیاستگزاری حوزه مربوطه را انجام می دهدکه یکی از مهمترین این جلسات جلسه فرهنگی پیشگیری است که در جهت اطلاع رسانی عمومی و آگاهی بخشی به عموم جامعه در تلاش می باشد.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ، به بهره گیری از ظرفیت افراد ذینفوذ جهت پیشگیری اولیه از اعتیاد، اشاره و اظهار داشت: ائمه جمعه شامل افراد فرهیخته و با نفوذ در جامعه هستند که با اقشار مختلف جامعه سرو کار داشته و در جهت ارشاد آنها موثر هستند و با تعاملات فیمابین می توان از این ظرفیت بهره کافی و وافی را برد و در زمینه اطلاع رسانی عمومی گام برداشت .
رضایی خواستار همکاری همه جانبه شورای سیاستگزاری ائمه جمعه استان شد و افزود: با توجه به اینکه در همه شهرهای استان دفتر امام جمعه وجود دارد ،لذا شورای سیاستگزاری می بایست از آن طریق اقدامات پیشگیرانه را گسترش داده و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر نیز محتویات سخنرانی راتهیه و در اختیار آنها قرار دهد .
ایشان به مبارزه هدفمند و هوشمندانه با مواد مخدر و روانگردانها تأکید نمود و همکاری همه دستگاهها و سازمانها را در این راستا خواستار شدند.
در این نشست رئیس شورای سیاستگزاری ائمه جمعه ضمن تقدیر از زحمات شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ،در زمینه پیشگیری از اعتیاد اعلام آمادگی و هر گونه همکاری نمودند.

لینک کوتاه : http://news.dchq.ir/3/?p=76579
  • ارسال توسط :
  • منبع : روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدراستان کهگیلویه وبویراحمد
  • 203 بازدید
  • بدون دیدگاه