• امروز : چهارشنبه - ۲۶ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 20 - محرم - 1444
  • برابر با : Wednesday - 17 August - 2022
کل پست ها: 67527اخبار امروز : 11
4

مواد مخدر و روانگردان‌ها معضل اول اجتماعی کشور است

  • کد خبر : 75039
  • 28 آذر 1400 - 10:45
مواد مخدر و روانگردان‌ها معضل اول اجتماعی کشور است
وزیر ورزش و جوانان گفت: مواد مخدر و روان گردانها معضل اول اجتماعی کشور است.

به گزارش خبرنگار جامعه خبرگزاری فارس، سید حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان در حاشیه نشست تخصصی معاونان و مشاوران و دبیران شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استانهای کشور در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در حال حاضر مواد مخدر و روان گردانها به عنوان معضل اول اجتماعی کشور مطرح است و در وزارت ورزش و جوانان وظیفه می دانیم همان طور که مسئول ورزش هستیم در جهت پیشگیری از این موضوع گام برداریم.

وی یادآور شد: از ظرفیت باشگاه ها و هیاتهای ورزشی استفاده می شود و به ویژه در رویدادهای فوتبال بخشی از فرهنگ سازی صورت گیرد. برنامه هایی داریم تا در مباحث یادگیری اجرا شود تا وقتی افراد به ورزشگاهها می آیند نکات خوبی در این خصوص یاد بگیرند.

سجادی گفت:خانه های جوان پایگاه و مامن همکاری و مشارکت سمن ها خواهد بود.

وزیر ورزش و جوانان افزود:باید ورزش را به تمام معنا معرفی کنیم و انتظار نداریم یکسری اتفاقات در ورزش بیفتد و یکسری رفتارها سر بزند اما رسالت خود را به خوبی در این خصوص انجام ندادیم و باید در ورزش آموزه های مختلف را کامل ببینیم و محیط ورزشی و مربی ما باید کامل باشد.

وی با اشاره به جامعه ارزشی ،گفت: ورزشکار ما باید ارزشی باشد و جامعه ما افرادی هستند که اعتقاد دارند و باید تکلیف خود را به خوبی انجام دهیم.طرحی با بنیاد شهید داریم تا قبل از مسابقات فوتبال یادی از شهدای ورزش صورت گیرد؛ چون ۵۱۳۵ شهید ورزشی در کل کشور داریم.

لینک کوتاه : http://news.dchq.ir/3/?p=75039