• امروز : جمعه - ۱ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 18 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Friday - 21 January - 2022
کل پست ها: 66522اخبار امروز : 0
3

سردار کارگر: اعتیاد، حربه دشمنان برای نابودی جوانان است

  • کد خبر : 74699
  • 09 آذر 1400 - 12:56
سردار کارگر: اعتیاد، حربه دشمنان برای نابودی جوانان است
رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اعتیاد را حربه دشمنان برای از کار انداختن جوانان دانست و گفت: در ستاد مبارزه با موادمخدر باید بسیجی‌وار حرکت کرد زیرا دشمن همه توان خود را برای گسترش موادمخدر بکار می‌بندد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار بهمن کارگر روز سه شنبه در ویژه برنامه ای که به مناسبت هفته بسیج با حضور سردار اسکندر مومنی دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا بخصوص شهدای مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: مبارزان با مواد مخدر، مجاهدان فی سبیل الله هستند.

وی افزود: قدرت جمهوری اسلامی از شهدا است و این عزت و امنیت را به خاطر خون شهدا داریم بر همین اساس به مجاهدان فی سبیل الله و جانبازان افتخار می کنیم.

سردار کارگر با تاکید بر اینکه مردم بزرگ ایران در دنیا نمونه ندارند و در طی چهل و دو سال انقلاب ایستادگی مقاومت کرده و در عرصه های مختلف پیروز بوده اند، تصریح کرد: نماد بزرگ آن دفاع مقدس بود و در این دفاع، انقلاب و جمهوری اسلامی تثبیت شد.

وی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی آمد و آن شعارهایی که داشتیم را به منصه ظهور رساند و دفاع مقدس آن را تثبیت کرد، یادآور شد: نمایشگاهی از همه ارزش ها و معارف اسلامی را در دفاع مقدس دیدیدم.

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با بیان اینکه مهم‌ترین عنصری که در دفاع مقدس می توان از آن نام برد که اگر نبود پیروز نمی شدیم، بسیج است، خاطرنشان کرد: نیروی بسیج یک نیروی بی توقع و پرکار است که از خود و زندگی مایه می گذارد چنانچه در دنیا نه در نیروهای مسلح و نه غیره نمونه آن را شاهد نیستیم.

سردار کارگر با یادآوری اینکه در دفاع مقدس اگر بسیج وارد نمی شد پیروز نمی شدیم، بیان داشت: بسیج در واقع آن جمعیت بزرگ از همه اقوام، مذاهب و اقشار است که وقتی در جایی که حضور دارند باعث دلگرمی هستند و وجودشان آرام بخش است. چنانچه عنصر کلیدی گره گشا در جنگ و تمام بحران های بعد از جنگ اعم از سیل، زلزله و آشوب ها هستند که با حضورشان، دشمن طعمی نخواهد داشت.

وی تاکید کرد: باید تفکر و روحیه بسیجی را در همه شئون مملکت گسترش دهیم و داشتن روحیه و تفکر بسیجی راهگشای حل مسایل اقتصادی اجتماعی و فرهنگی است. بسیج کشور را نجات داده، به همین دلیل دشمن به دنبال بدنام کردن روحیه و تفکر بسیجی است تا آن را کمرنگ کند؛ دشمن به دنبال ناامیدی است و اینکه نشان دهد قادر به انجام تکلیف نیستیم.

رییس بنیاد حفظ آثار ونشر ارزش‌های دفاع مقدس با تاکید بر اینکه کسانی که مردم را ناامید و عنوان می کنند که فقط در سایه مذاکره می توان مشکل را حل کرد، خیانت می کنند کفت: البته که هیچوقت مخالف مذاکره نبوده و نیستیم. فقط باید مواظب باشیم که در پازل دشمن بازی نکنیم و تسلیم نشویم.

سردار کارگر با تاکید بر اینکه اعتیاد حربه دشمنان برای از کار انداختن جوانان است، تصریح کرد: باید در ستاد مبارزه با مواد مخدر بسیجی ‌کار کنید. زیرا دشمن همه توان خود را می گذارد تا مواد مخدر گسترش پیدا کند و جوانی که افکار و روح و روان خود را با مصرف مواد مخدر از دست داد برای کشور مفید نیست.ضمن اینکه باید روحیه و تفکر بسیجی در بین مسوولان گسترش یابد.

تلاش کنیم در قول و عمل یک بسیجی واقعی باشیم

دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر نیز در بخشی از این مراسم، ضمن تبریک هفته بسیج به دلاورمردان ایران زمین اظهار داشت: امنیت و آرامش امروز را مرهون فداکاری های ایثارگران و شهدا هستیم. وی با تاکید بر اینکه تا ابد مدیون خون شهدا هستیم، خاطرنشان کرد: بسیجیان در تمام دوران قبل و بعد از دفاع مقدس همواره در راه دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی و امام راحل گام برداشته و ثابت قدم مانده اند.

سردار اسکندر مومنی گفت: امیدواریم بتوانیم همواره یاد شهدا را گرامی بداریم و راه شهدا را ادامه دهیم و در قول و عمل یک بسیجی واقعی باشیم.

لینک کوتاه : http://news.dchq.ir/3/?p=74699