• امروز : پنج شنبه - ۱۱ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 27 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Thursday - 2 December - 2021
کل پست ها: 66319اخبار امروز : 0
3

ایجاد جریان‌سازی رسانه‌ای در حوزه پیشگیری از اعتیاد در مسابقات لیگ برتر فوتبال

  • کد خبر : 73985
  • 08 آبان 1400 - 10:37
ایجاد جریان‌سازی رسانه‌ای در حوزه پیشگیری از اعتیاد در مسابقات لیگ برتر فوتبال

مشاور معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت‌های مردمی ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: در مسابقات لیگ برتر فوتبال،پیامهای پیشگیری از اعتیاد با هدف آگاهی بخشی عمومی از شبکه سه سیما زیرنویس می‌شود. فرزین رحیم نظری در گفتگو با روابط عمومی ستاد مبارزه با موادمخدر؛ پیشگیری از اعتیاد را اولویت نخست ستاد مبارزه با مواد مخدر […]

مشاور معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت‌های مردمی ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: در مسابقات لیگ برتر فوتبال،پیامهای پیشگیری از اعتیاد با هدف آگاهی بخشی عمومی از شبکه سه سیما زیرنویس می‌شود.

فرزین رحیم نظری در گفتگو با روابط عمومی ستاد مبارزه با موادمخدر؛ پیشگیری از اعتیاد را اولویت نخست ستاد مبارزه با مواد مخدر دانست و گفت: آگاهی بخشی و اطلاع رسانی عمومی و همه جانبه به مردم با توجه به گستردگی دام اعتیاد در جامعه نقش مهم و مؤثری در پیشگیری از گرفتار شدن در دام این بلای خانمان سوز دارد و در این میان نیز، رسانه‌ها به ویژه صدا و سیما نقش بی‌بدیلی دارند.

وی افزود: ایجاد جریان رسانه‌ای در امر پیشگیری از اعتیاد که از طریق آن بتوان مضرات مواد مخدر را عنوان کرد، راهکاری مناسب و عاملی بازدارنده برای جلوگیری از ورود به اعتیاد می‌باشد.

رحیم نظری بیان داشت: در این راستا، با هماهنگی ستاد مبارزه با موادمخدر و همکاری بسیار خوب شبکه سه سیما در بازی‌های هفته های اول و دوم لیگ و در بازی‌ فوتبال تیم‌های «استقلال-هوادار»، «استقلال -ذوب اهن» و «پرسپولیس-فولاد»، «پرسپولیس-نساجی»، شعارهایی با محتوای پیشگیری از اعتیاد از جمله «همه با هم نه به اعتیاد»، «باید یکدیگر را از مضرات و عواقب ویرانگر اعتیاد با خبر کنیم»، «حقایق درباره اعتیاد را بدانیم و به اشتراک بگذاریم تا زندگی‌ها را نجات دهیم» از شبکه سه زیرنویس شد که در بازی‌های این هفته لیگ نیز این اقدام تکرار خواهد شد.

لینک کوتاه : http://news.dchq.ir/3/?p=73985

برچسب ها