• امروز : چهارشنبه - ۵ آبان - ۱۴۰۰
  • برابر با : 21 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Wednesday - 27 October - 2021
کل پست ها: 66122اخبار امروز : 0
2

همكاري سازنده سازمان زندان ها با نیروی انتظامی موجب تأمين امنيت پايدار در جامعه مي‌شود

  • کد خبر : 73335
  • 28 شهریور 1400 - 8:48
همكاري سازنده سازمان زندان ها با نیروی انتظامی موجب تأمين امنيت پايدار در جامعه مي‌شود
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کردستان گفت: همكاري و تعامل سازنده سازمان زندان ها با نیروی انتظامی موجب تأمين امنيت پايدار در جامعه مي‌شود.

کردستان- سردار “علی آزادی” در دیداری که با “مراد فتحی” مدیرکل سازمان زندان ها و سرهنگ “علیزاده” رئیس یگان حفاظت سازمان زندان های کردستان در دفتر کار خود داشت، بیان کرد: امروزه مشارکت در بحث تأمين امنيت و آرامش در سطح جامعه بسيار حائز اهميت است و با مشارکت و تعامل سازنده مي توانيم شاهد پايداري امنيت در جامعه باشيم.
وی با بیان اينكه نیروی انتظامی در برقراري نظم و امنيت پيشقدم بوده و همواره تلاش مي‌کند تا اين امنيت و آسايشي را که در جامعه فراهم کرده است، به نحو عالی حفظ کند، افزود: همكاري و تعامل سازنده سازمان زندان ها با نیروی انتظامی موجب تأمين امنيت پايدار در جامعه مي‌شود.
فرمانده انتظامی استان ادامه داد: ما به دنبال فرهنگ سازی هستیم تا مؤلفه های برقراری نظم و امنیت اجتماعی را از طریق مردم اجرائی کنیم و با احصاء چالشها و مشارکت سایر دستگاه ها امنیت را در استان نهادینه کنیم.
آزادی ادامه داد: زندان یکی از عوامل بازدارنده در برابر آسیب های اجتماعی خصوصا حوزه اعتیاد و سوء مصرف مواد مخدر است، چرا که اگر زندان نبود شاهد جولان هرچه بیشتر قاچاقچیان مواد مخدر در جامعه بودیم علاوه بر آن متجاهرین نیز یکی از کسانی هستند که در زندان ها در حال سپری کردن دوران محکومیت خود می باشند، لذا مجموعه دستگاه های متولی امر خصوصا شورای هماهنگی و نیروی انتظامی آمادگی این را دارند که ضمن فرستادن افراد آموزش دیده،خبره، مشاورین و کارشناسان این حوزه نسبت به برگزاری کلاس های آموزشی برای افراد مزبور در راستای کاهش انواع آسیب های اجتماعی در جامعه اقدام کنند.
آزادی در پایان؛ تعامل سازمان زندان ها با نیروی انتظامی را مطلوب ارزيابي کرد و خاطرنشان کرد: اميد است؛ نیروی انتظامی و سازمان زندان ها با تكيه بر توان و ظرفيت هاي يكديگر بتوانند در راستاي افزايش امنيت و تحقق آرمان‌هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي، گام هاي مؤثري بردارند.

لینک کوتاه : http://news.dchq.ir/3/?p=73335
  • ارسال توسط :
  • منبع : روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان کردستان
  • 38 بازدید
  • بدون دیدگاه