• امروز : پنج شنبه - ۱ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 16 - صفر - 1443
  • برابر با : Thursday - 23 September - 2021
کل پست ها: 65976اخبار امروز : 0
0

همگرایی و هم‌افزایی، رمز موفقیت در کنترل و کاهش آسیب اعتیاد است

  • کد خبر : 73267
  • 24 شهریور 1400 - 9:27
همگرایی و هم‌افزایی، رمز موفقیت در کنترل و کاهش آسیب اعتیاد است
مدیرکل دفتر بازرسی و هماهنگی امور استان‌های ستاد مبارزه با موادمخدر با بیان اینکه همگرایی و هم‌افزایی، رمز موفقیت در کنترل و کاهش آسیب اعتیاد است، بر استمرار فعالیت‌ها بر مدار همگرایی تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد مبارزه با موادمخدر؛ منصور تقوی در آئین معارفه دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر شرق تهران، تعهد و تخصص را برای پیشبرد اهداف دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر ضروری خواند و همگرایی و هم‌افزایی را رمز موفقیت در کنترل و کاهش آسیب اعتیاد عنوان کرد.
وی همچنین همدلی مسئولان شرق استان تهران را در امر مبارزه با موادمخدر مورد تأکید و توجه قرار داد و اظهار داشت: وفاق و همدلی قابل تحسینی در بین مسئولان شرق استان تهران برای مبارزه با موادمخدر وجود دارد و این نقطه قوت می‌تواند موجب شتاب بخشی در تمامی سطوح مبارزه با موادمخدر شود.
مدیرکل دفتر بازرسی و هماهنگی امور استان‌های ستاد در ادامه؛ دبیرخانه شورا را به استفاده از این ظرفیت مهم مورد توجه داد و بر استمرار فعالیت‌های شورا بر مدار همگرایی و استفاده از ظرفیت‌های اداری و مردمی منطقه تأکید کرد.
تقوی ضمن آرزوی علو درجات برای مرحوم وحید کاشفی، دبیر فقید وقت شورای شرق استان تهران، ایشان را انسانی خدوم، جهادی و مردمی معرفی کرد که زندگی خویش را برای خدمت به مردم وقف و برای کاهش آلام جامعه، همواره در تلاش و کوشش بود.
وی در ادامه؛ با معرفی مهدی ولی زاده به‌عنوان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر شرق استان تهران، به سوابق اجرایی، توانمندی و تخصص ایشان در حوزه مبارزه با موادمخدر اشاره کرد و با توجه به سیاست دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر برای شکل‌گیری شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر در شرق و غرب تهران، هم‌افزایی دبیرخانه شوراهای استان تهران را امری ضروری برشمرد و خواستار تعامل شوراهای استان تهران برای پوشش حداکثری اقدامات فرهنگی پیشگیری، درمان، صیانت و مقابله شد.
همچنین مهدی ولی زاده دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر شرق استان تهران ضمن تشکر از حسن اعتماد دکتر مؤمنی دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر اظهار امیدواری کرد که با اتکا به خداوند متعال، حمایت‌های ستاد مبارزه با موادمخدر و همکاری کارکنان شورای هماهنگی شرق استان تهران بتوانیم در راه پیشبرد اهداف سازمانی که همانا ریشه‌کنی معضل اعتیاد و موادمخدر بالاخص در شهرستان‌های شرق استان تهران می‌باشد گام‌های مؤثری برداریم.
در پایان پس از قرائت حکم مهدی ولی زاده دبیر شورای هماهنگی شرق استان توسط دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان تهران، حکم مزبور با امضا دبیرکل ستاد از سوی مدیرکل محترم دفتر بازرسی و هماهنگی امور استان‌های ستاد به ایشان اهدا شد.

لینک کوتاه : http://news.dchq.ir/3/?p=73267
  • ارسال توسط :
  • منبع : روابط عمومی ستاد مبارزه با موادمخدر
  • 87 بازدید
  • بدون دیدگاه