• امروز : پنج شنبه - ۱ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 16 - صفر - 1443
  • برابر با : Thursday - 23 September - 2021
کل پست ها: 65976اخبار امروز : 0
1

لزوم پاکسازی نقاط آلوده و برخورد با خرده فروشان مواد مخدر

  • کد خبر : 73188
  • 20 شهریور 1400 - 9:55
لزوم پاکسازی نقاط آلوده و برخورد با خرده فروشان مواد مخدر
جانشین فرماندهی انتظامی استان قزوین بر ضرورت اجرای مستمر طرح های پاکسازی نقاط آلوده و برخورد با خرده فروشان در سطح استان تاکید کرد.

سرهنگ داود عبدالمالکی در پنجمین جلسه کمیته مقابله با عرضه استان بر عزم جدی نیروی انتظامی و مجموعه اعضای کمیته در تشدید برخورد با قاچاقچیان، خرده فروشان و عوامل توزیع مواد در سطح استان تاکید کرد.
وی ضمن تشکر از تلاش‌های فرماندهان انتظامی شهرستانها، روسای پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان ها بر ضرورت توجه ویژه به موضوع مبارزه با مواد مخدر در سطح حوزه استحفاظی خود با هدایت و راهبری و ارائه امکانات لازم به کلانتریهای خصوصا در مناطق آلوده تاکید کرد و افزود: اگر خواهان کاهش جرایم مختلف در سطح شهرستان خود هستید به موضوع مبارزه با مواد مخدر توجه ویژه داشته باشید.
جانشین فرماندهی انتظامی استان در ادامه افزود: مبارزه با مواد مخدر نیاز به اقدامات همه جانبه و منسجم و برنامه ریزی شده از جمله اجرای برنامه های فرهنگی و پیشگیری دارد.
عبدالمالکی افزود: دشمنان انقلاب با تشکیل اتاق های فکر و برنامه ریزیهای شوم در صدد اخلال در روند روبه رشد و توسعه کشور بوده است لذا ورود جدی دستگاههای فرهنگی در برابر این معضل امری ضروری است.
همچنین لزوم افزایش حساسیت در حوزه مبارزه با مواد مخدر توسط فرماندهان انتظامی و ابلاغ به عوامل زیر مجموعه، همکاری با بهزیستی و شبکه های بهداشت شهرستانها جهت ارتقاء امنیت کمپهای ترک اعتیاد و سرکشی های مستمر به این مراکز و احصاء مشکلات و برطرف کردن آن با همکاری دستگاههای مرتبط خصوصا فرمانداریها، توجه و حساسیت ویژه به شاخص های تجاهر و دستگیری معتادان متجاهر واقعی و کارتن خواب بلامکان جهت کاهش جرایم با توجه به مطالبات مردمی و به منظور تغییر چهره شهرها، اجرای طرح های پاکسازی در مناطق الوده و پارکهای سطح شهرها، لزوم تلاش بیشتر جهت افزایش کشفیات انواع مواد مخدر در سطح شهرستانها، استفاده از ظرفیت شهرداریها و همکاری بیشتر با آنها جهت تامین هزینه های درمانی و پاکسازی چهره شهری، تعامل، همکاری و حضور مستمر فرماندهان انتظامی در جلسات شورای هماهنگی شهرستانها و احصاء چالشها و نیازمندیها، اجرای دستگیری روزانه حداقل ۳ نفر خرده فروش مواد مخدر توسط هر کلانتری از موارد مهمی بود که جانشین فرماندهی انتظامی استان بر اجرای آنها تاکید کرد.

لینک کوتاه : http://news.dchq.ir/3/?p=73188
  • ارسال توسط :
  • منبع : روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان قزوین
  • 42 بازدید
  • بدون دیدگاه