• امروز : چهارشنبه - ۵ آبان - ۱۴۰۰
  • برابر با : 21 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Wednesday - 27 October - 2021
کل پست ها: 66122اخبار امروز : 0
2

شورای شهرمعتمد و ياور پليس در کاهش آسیب های اجتماعی است

  • کد خبر : 73071
  • 09 شهریور 1400 - 8:41
شورای شهرمعتمد و ياور پليس در کاهش آسیب های اجتماعی است
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان کردستان، شورای شهر را معتمد و ياور پليس در گسترش امنيت و کاهش آسیب های اجتماعی است.

علی آزادی در نشست با شهردار و اعضاي شوراي اسلامي شهرستان سنندج گفت: با توجه به اينكه شورای شهر و شهرداري و نيروي انتظامي در ارتباط مستقيم با شهروندان هستند و از بيشترين مراجعات مردمي برخوردارند، هماهنگي و همكاري اين دو نهاد در جلب رضايت شهروندان بسيار مؤثر است.
وی همدلي و همزباني را دو مؤلفه مهم در تأمين امنيت پايدار و دستيابي به آرامش فردي و اجتماعي عنوان كرد و گفت: شورای شهر معتمد و ياور پليس در گسترش امنيت و آرامش جامعه و کاستن از آسیب های اجتماعی است.
دبیر شورا گفت: شهرداری و شورای شهر در راستای تخصیص ۱۰ درصد از اعتبارات فرهنگی در عرصه مبارزه با مواد مخدر علی الخصوص اقدامات فرهنگی اقدام کنند.
آزادی خاطر نشان کرد: تعاملات بین پلیس و شورای شهر پايه هاي امنيت را مستحكم می کند و كاهش جرائم را به ارمغان می آورد و شور و نشاط اجتماعي را افزايش مي دهد.
وی با بيان اينكه پليس پاسخگویي مناسب به مردم را سرلوحه كار و برنامه ريزي هاي خود قرار داده است، تصريح كرد: برقراري امنيت در سطح جامعه و ابراز رضايتمندي شهروندان و احساس آرامش آنان، هدف اصلي كاركنان نيروي انتظامي است.
فرزاد زارعی در ادامه رئیس شورای اسلامی شهر سنندج از زحمات شبانه روزی کارکنان انتظامی استان کردستان، تشکر و کارکنان ناجا را مصداق واقعی مجاهدان فی سبیل الله برشمرد و اظهار داشت: خدمت در سازمان مقدس ناجا سعادتی است که نصیب هر کسی نمی شود و خوشا به حال آنان که با قلبی پاک و ایمانی قوی این سعادت را دارند که رضایت خداوند و بندگانش را کسب کنند.
سید انور رشیدی شهردار سنندج نیز ضمن اشاره به وضیت مطلوب امنیت و آسایش اجتماعی شهر سنندج، گفت: بنده به نمایندگی از مردم سنندج از تلاش بی دریغ کارکنان انتظامی استان کردستان و همچنین خانواده های صبورشان که حامیان اصلی آنان در این لباس مقدس هستند، تشکر و قدردانی می کنم و از درگاه احدیت برای این عزیزان توفیق روز افزون را خواستارم.
در پایان این جلسه هریک از اعضاء به بیان دیدگاه های خود پرداختند و سردار آزادی دستورات لازم را در جهت رفع مشکلات مطروحه به هر یک از پلیس های تخصصی صادر کرد.

لینک کوتاه : http://news.dchq.ir/3/?p=73071
  • ارسال توسط :
  • منبع : روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان کردستان
  • 61 بازدید
  • بدون دیدگاه